Emir Can İğrek ve Köfn 15 Nisan’da Küçükçiftlik Park’ta!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park, 15 Nisan Cuma akşamı gerçekleşecek konserle, gelecek kışa kadar kapalı mekân konseptine veda ediyor. KüçükÇiftlik Park kış sahnesinin bu sezondaki son konuğu, alternatif pop müziğin başarılı ismi Emir Can İğrek olacak. Konserin açılışını ise elektro-pop dünyasının yetenekli ikisi KÖFN yapacak. URU organizasyonuyla düzenlenen ve kapı açılış saati 20.00 olan konserin biletleri yakında Biletix’te!

Baharıkarşılamaya hazırlanan KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde sezonun son konserini 15 Nisan 2022 Cuma akşamı Emir Can İğrek ve KÖFN verecek.

Sesiyle ve yazdığı şarkı sözleriyle alternatif müzik dünyasında başarısını kanıtlayan Emir Can İğrek, “Nalan”, “Defoluyorum”, “Müzik Kutusu”, “Kor” gibi şarkılarıyla dijital platformlarda en çok dinlenenler arasına yerleşti. Bir yandan üretmeye öte yandan sevenleriyle konserlerde buluşmaya devam eden Emir Can İğrek, son olaraksözü ve müziği kendisine ait yeni parçası “Felfena”yı geçtiğimiz günlerde yayımladı.

Elektronik/dans türünde yıldızı parlayan KÖFN grubu ise gitarist, vokalist, şarkı yazarı Salman Tin ile prodüktör ve aranjör Bilge Kağan’dan oluşuyor. Elektro-pop ve dünya müziğinden beslenerek zamana uygun Türk pop müziği üretmek için çalıştıklarını söyleyen ikili, sahnelerinde dikkat çeken işlere imza atıyor. “Dans” ve “Rockstar” adlı iki albümün yanı sıra çok sayıda single yayımlayan KÖFN’ün en çok dinlenen şarkıları arasında “Güneşe Dokundum”, “EL”, “Olan Olmuş”, “Soygun”, “Taş Kalbinin Çöllerinde”, “Ben Seni Arayamam” gibi besteleri yer alıyor.