Emaar’da stiller yarışıyor!

Modanın kalbi, modanın merkezi Emaar Square Mall’da atıyor. Emaar Square Mall’un düzenlediği “Emaar Stil Yarışı”, trendlere yön veren isimleri hayranlarıyla bir araya getiriyor.

25 Mart’a kadar sürecek yarışma kapsamında #EmaarStillerYarışıyor etiketiyle paylaşım yapan Emaar ziyaretçileri; Pelin Kaya, Rüya Büyüktetik ve Nilay Yalçınkaya tarafından değerlendiriliyor. Moda öncüleri, aynı zamanda yarışmanın kazananlarına koçluk yaparak onlarla birlikte Emaar Square Mall’da stil dolu bir gün geçiriyor.

Hayaller gerçeğe dönüşüyor
Düzenlediği eğlence, müzik, sanat, kültür ve moda etkinlikleriyle İstanbul’da sosyal yaşamın parçalarından biri olan Emaar Square Mall, yeni yarışmasıyla stil aşıklarına büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. 25 Mart’a kadar sürecek “Emaar Stil Yarışı”, modaseverlere, hayranı oldukları influencer’larla Emaar Square Mall’da moda dolu, sihirli bir gün geçirme fırsatı sunuyor.


Ünlü influencer’lar modaseverlere koçluk yapacak
Yarışmaya katılan moda tutkunlarının #EmaarStillerYarışıyor etiketiyle yaptıkları paylaşımlar ön elemenin ardından jüriye sunulacak. Yarışmada kazanan isimler, 25 Mart Cuma günü @emaarsquaremall Instagram hesabından ve emaarsquaremall.com adresinden açıklanacak. “Emaar Stil Yarışı”nda jüri koltuğunda oturan Pelin Kaya, Rüya Büyüktetik ve Nilay Yalçınkaya, aynı zamanda kazanan katılımcılara moda koçluğu da yapacak, sevenleri için en doğru tarzı belirleyecek.

Moda ve eğlencenin merkezi
Dünyanın birçok yerinden çeşitli markalara ev sahipliği yapan; moda, alışveriş, eğlence, sosyal yaşam ve gastronomi merkezi Emaar Square Mall, özgün ve kapsayıcı çizgisiyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.