Yaratıcılığın ve sanatın “kalbi” Emaar Square Mall’da atacak

“Emaar’ın Kalpleri / Hearts of Emaar” projesi ‘Alçay Sarıdoğan’ ve Mehmet Ustaoğlu misafirperverliğinde Emaar Square Mall’de özel bir davet ile tanıtıldı…

Düzenlediği eğlence, müzik, sanat, kültür ve moda etkinlikleriyle İstanbul’da sosyal yaşamın parçalarından biri olan Emaar Square Mall, “Emaar’ın Kalpleri / Hearts of Emaar” projesi ile 2 ay boyunca yaratıcı tasarımlara ev sahipliği yapacak. Aralarında NFT sanatçılarının da yer aldığı 8 isim, ilham verici modern sanat çalışmalarını Arthub isimli yeni sanat galerisini açmaya hazırlanan Emaar Square Mall’da 10 Şubat-20 Nisan tarihleri arasında sergileyecek. Genç tasarımcıların kendi yorumlarıyla hazırladıkları 10 farklı kalp tasarımı, Sevgililer Günü’nü Emaar Square Mall ziyaretçileri için benzersiz kılacak.

Sevgililer Günü’nün mutluluğu ve coşkusu, bu yıl Emaar Square Mall’da bir başka yaşanacak. Emaar Square Mall, hayata geçirdiği yeni projesi “Emaar’ın Kalpleri / Hearts of Emaar” ile ziyaretçilerine görsel bir şölen sunacak.

Her biri kendi tarzında ‘sevgi’yi yorumlayan genç sanatçılara tasarım dillerini gösterebilecekleri alanlar yaratan projede, birbirinden yetenekli isimler yer alıyor. Eray Dinç, Esra Meral, Günberk Gülderen, Sibel Selen, Özge Gürkan, Muhammet Bakır ve Tanzer Özder’in hazırladığı 8 farklı eser, AVM’nin açık ve kapalı alanlarında sergilenecek. Farklı tatlarda desen dokularına sahip kalp tasarımları, 10 Şubat tarihinden itibaren Emaar Square Mall’da yer almaya başlayacak. Sanata ve genç sanatçılara verilen destek açısından da öne çıkan projede AVM ziyaretçileri; tasarım şöleni sunan her bir eseri görme fırsatı bulacak, hazırlanan eserlerle fotoğraf çekerek 14 Şubat’ı unutulmaz kılacak.

Sanatçılar tarafından tasarlanan kalplerin yanı sıra bir adet kalp de ziyaretçiler tarafından boyanacak ve alışveriş merkezinde Nisan ayına kadar sergilenecek.

Dünyanın birçok yerinden çeşitli markalara ev sahipliği yapan; alışveriş, eğlence, sosyal yaşam ve gastronomi merkezi Emaar Square Mall, özgün ve kapsayıcı çizgisiyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.