ECCO’dan 60. Yıla Özel İki Yeni Tasarım

Danimarkalı ayakkabı devi ECCO, 60. yılını iki yeni tasarımla kutluyor. Yıl dönümüne özel yeniden tasarlanan ECCO’nun popüler stilleri ECCO SOFT ve ECCO COZMO şimdi hiç olmadığı kadar hafif!

Kurulduğu günden bu yana 60 yılı geride bırakan ve önümüzdeki 60 yıl boyunca geliştirdiği devrim niteliğindeki su tasarrufu teknolojisi DriTan ile dünyada daha hafif bir ayak izi bırakmayı hedefleyen Danimarka kökenli ayakkabı devi ECCO, yıl dönümünü ikonik stilleri ECCO SOFT ve ECCO COZMO’yu yeniden tasarlayarak kutluyor. En son yenilik ve işçilikle hayata geçirilen SOFT 60 ve COZMO 60, şimdiye kadarki en hafif modeller olma özelliğini taşıyor.

60. yıl dönümü stillerini değerli ve farklı kılan en önemli unsurlardan biri modellerin her birinin yeni FLUIDFORM teknolojisi ile yeniden yapılandırılması oluyor.

SOFT 60 organik bazlı yeni tabanı ve ECCO Organik Dri-TanTM derilerinin birleşimi ile daha iyi şok emilimi ve yastıklama, kolay temizlenme imkânı sağlarken; COZMO 60 pürüzsüz derisi, tırtıklı dış taban dokusu ve deri kaplı ayak tabanı ile konforu üst seviyeye taşıyor. Her iki modelle rahatlıkla kullanılabilecek stil tamamlayıcısı ECCO modeli ise ELU çantalar oluyor.

ECCO’nun 1963 yılında Danimarka’nın küçük bir taşra kasabası olan Bredebro’da başlayan marka yolculuğu, bugün dünyanın 89 ülkesinde devam ediyor. 2.200’den fazla mağazaya ve 14 binden fazla satış noktasına sahip olan aile şirketi, dünya genelinde 21.700 kişiyi istihdam ediyor. 2013 yılında Türkiye pazarına giriş yapan ECCO, ülkemizde de 19 mağazasıyla hizmet veriyor.