Dünyaca Ünlü La Vallée SPA İstanbul’da

JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de İsviçre’nin dünyaca ünlü güzellik markası LaVallée, İstanbul ile buluşmaya hazırlanıyor. Denizin kıyısında, şehrin silüetini yansıtan dekoruyla Ataköy’de konumlanan JW Marriott markasının, holistik zindelik anlayışı ile La Vallée SPA, konuklarına unutulmaz bir deneyim sunacak.

La Vallée SPA Konsepti

La Vallée SPA, misafirlerin konakladığı süre boyunca kendi Spa dünyalarını yaratmaları için dünyada Deniz, Dağ ve Evren üzerine 3 ana konseptte hizmet veriyor. JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea ise‘Deniz’teması benimsenmiştir. Parlaklığı ve canlılığı koruyan özel formülü, tamamı İsviçre’de üretilen bakım ürünleri ile benzersiz deneyimler yaratmak için duyuları duygusal olarak uyandıracak. Ulaşılabilir lüksün adresi olmayı amaçlayan LaVallée Spa ürünlerinin formülünde İsviçre’nin doğasında bulunan güçlü mineral ve bitki kaynakları bulunuyor.

Bedeninizi ve ruhunuzu arındırabileceğiniz; doğanın bizlere sunduğu imkanların sonuna kadar kullanıldığı, sağlıklı ve lüks yaşam kalitesine ulaşabilmeniz hedeflenerek tasarlanan 5000 m2’lik Spa merkezinde; lüks bakımların yanı sıra doğal özlü güzellik bakımları, holistic terapiler, buhar odaları ve saunalar, açık ve kapalı sonsuzluk havuzu da yer alacak.

Deniz Kıyısında Rüya Gibi Bir Başlangıç

JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’nin eşsiz manzarası ile Ataköy’ün deniz kıyısındaki büyüleyici atmoferine konumlanan otel, evlenecek çiftlere zarif dokunuşlarla şekillenmiş ve her detayı titizlikle düşünülmüş bir düğün planlaması sunuyor.Gelin ve damat adaylarının bu unutulmaz gününde her istekleri ile birebir ilgilenilebilmesi için butler (kişiye özel hizmet personeli) servisi veriliyor.

Marmara Denizi’nin kıyısında, muhteşem deniz manzarasınasahip 600 metrekare balo salonu ve 750 metrekare denize sıfır terası ile eşsiz bir ambianssunan JW MarriottHotel Istanbul Marmara Sea, bu özel gününüzde sizlere benzersiz bir deneyim yaşatacak. Düğün gününüzde tamamen size ayrılacak olan balo salonu, fuaye ve teras alanları hem sizi hem de misafirlerinizi büyüleyecek.

JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea, düğün sahiplerine günbatımını izleyecekleri özel bir davetten düğün yemeğinize ve imza kokteyllerine kadar en ince detaylarıyla düşünülmüş daima hatırlanacak bir gün vaadediyor. Balo salonuyla aynı katta bulunan gelin suitinizde veya terasınızdan deniz manzarasını izleyebileceğiniz balayı suitinizde stresten uzaklaşabilir, arkadaşlarınız ve aileniz ile ön kutlamalara başlayıp, özel gününüze ait detaylı hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Çiftlerimize sunulan bu ayrıcalıklı suitin yanı sıra aileler için de toplam iki adet günlük hazırlık odası bulunmaktadır.

Rüya gibi bir günün ardından JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’nin zarif tasarımlı odalarında konaklayarak özel kahvaltının tadını çıkarabilir; yeni hayatınızın ilk gününde size hediye edilecek olan La Vallée SPA’da size özel masaj seçenekleriyle rahatlayabilirsiniz. JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea’nin tüm bu hizmetleri için 8 Mayıs 2022 tarihi itibari ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.