Ducray’den Yağlı ve Akne Eğilimli Ciltler İçin Bakım Rutini

Her cilt tipi farklı olduğu gibi, her cilt tipinin de kendine özgü bir bakım rutini bulunuyor. Günlük hayatı değiştiren bakım önerilerini 90 yıllık uzmanlığıyla sunan Ducray’in akne eğilimli ciltler için geliştirdiği Keracnyl serisi ile günlük cilt bakımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlıklı bir cilt için en önemli adım: Rutin cilt temizliği 

Sağlıklı bir cildin en önemli adımı cildinizi temizlemektir. Keracnyl Temizleme Jeli, içeriğindeki aktif bileşen sayesinde yağlı ve akne eğilimli cildi kurutmadan temizleyip arındırıyor ve cilt kusurlarının azaltılmasını destekliyor.

Cilt temizliği sonrası nemlendirici bakım ürünleri kullanın 

Cilt temizliği sonrasında cildin ihtiyacına yönelik nemlendirici bakım ürünleri kullanmak çok önemlidir. Keracnyl PP+ Cream, zengin içeriği sayesinde akne kaynaklı cilt kusurlarını azaltmaya destek sağlıyor. İçeriğindeki Niacinamide ise cilt kızarıklığını azaltmaya yardımcı olurken, hassaslaşan cildi yatıştırmaya da destek oluyor.

Ducray’den akne eğilimli ciltler için geliştirilen güneş koruyucu ile cildinizi koruyun

Ducray Laboratuvarları tarafından akne eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen güneş koruyucu KERACNYL Fluid SPF50+, geniş spektrumlu UVA/UVB filtre sistemi sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerine karşı cildinizi koruyor. İçerdiği aktif bileşenler sayesinde akne kaynaklı cilt kusurlarının azalmasını destekliyor. Suya dayanıklı formülü ile ciltte yağlı bir his bırakmadan mat bir görünüm sağlıyor.