“DOKU”DAN MART’A ÖZEL “BE NEW” TEKLİFİ

Şehrin merkezinde, ilham veren mimarisi, yüksek donanımı ve dermatoloji, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik alanlarındaki uzman kadrosuyla, ihtiyaçlara yönelik etkili çözümler sağlayan Doku Tıp Merkezi, selülit ve çatlak konusunda fark yaratan  “Be  New” için Mart ayına özel, çok avantajlı bir teklif sunuyor!

selülit

2018’de kapılarını açan Doku Tıp Merkezi, medikal estetik, dermatoloji, estetik cerrahi, saç ekimi alanlarında sunduğu dünya standartlarındaki servisleriyle fark yaratıyor. Doku Tıp Merkezi’nin inovatif uygulamaları ve yaklaşımları arasında yer alan, hem selülit, hem de çatlaklar konusunda daha ilk seansta, gözle görülür etkiler yaratarak öne çıkan Be New, yaz dönemine hızla hazırlanmak isteyenler için Mart ayına özel, çok cazip bir avantajla sunuluyor.

Sadece Mart boyunca geçerli olan, %20 indirim avantajı ile Be New, vakumlu bir başlık yardımıyla masaj yapılarak uygulanıyor. Uygulama sırasında deri altına, selülitlere ve çatlaklara etki eden elektro manyetik dalgalar yollanıyor. Bu sayede, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, selülitler, çatlaklar, yağ fazlalıklarıyla ortaya çıkan öbeklenmeler gözle görülür şekilde ortadan kalkıyor. Kalıcı etki için belli aralıklarla düzenli yapılması gerekiyor.