Doğtaş Bend Koltuk Takımı Koleksiyonu

Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Doğtaş, yeni koleksiyonuyla ev dekorasyonunuza şıklık katmaya devam ediyor. Bend Koltuk Takımı, sade ve romantik tasarım anlayışını benzersiz detaylarla birleştirerek kullanıcılarına estetik bir deneyim sunuyor. 

Doğtaş Bend Koltuk Takımı Koleksiyonu

Türkiye’nin global mobilya markası Doğtaş, son koleksiyonuyla şıklık ve estetiği bir araya getiriyor. Yepyeni Bend Koltuk Takımı, sade ve romantik tasarım anlayışını özel detaylarla birleştirerek kullanıcılara estetik deneyim sunuyor.

Kollardaki düz kapitone detaylarıyla hareketlenen Bend Koltuk Takımı, sade ve şık bir görünüm sunuyor. Bej ve yeşil tonlardaki kadife türevi yumuşak kumaş dokusu, geometrik desenli kırlentlerle tamamlanarak göz alıcı bir estetik görünüm sağlıyor. Bend Koltuk Takımı, yüksek oturum konforu sağlayarak kullanıcılara rahat bir deneyim sunuyor. Birbirinden bağımsız hareket edebilen relax mekanizması, rahat oturumun yanı sıra ihtiyaca göre tek kişilik yatak imkânı da sunuyor.

YÜKSEK KONFOR VE ESTETİK DETAYLARLA ZENGİNLEŞEN BEND KOLTUK TAKIMI

Metal bronz ve polimer ceviz ayak alternatifleri, takımın farklı panel grupları ile kombinlenmesini kolaylaştırıyor. Berjerde ise dikey kapitone işçilik detayı ile estetik bir dokunuş bulunuyor. Oturumda kullanılan 30 DNS SOFT üzerine yapılan kuştüyü uygulaması, konforu maksimum seviyeye çıkarıyor. 2’li koltukta bulunan relax sırt mekanizması, tek kişilik yatak olabilme ve geniş oturum imkânı sunuyor. 2’li ve 3’lü koltukta bulunan ayak alternatifleri, kullanıcılara tasarım özgürlüğü sunuyor.

Doğtaş‘ın estetik ve konforu buluşturan Bend Koltuk Takımı, ev dekorasyonunda kalite arayanları memnun edecek. Hem fonksiyonel hem de görsel açıdan iddialı olan bu koleksiyon, yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek.