DIADERMINE’DEN KIRIŞIKLIK KARŞITI YENİ ÜRÜN LIFT+ SUPER FILLER SERİSİ, BİR DE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Diadermine’den kırışıklık karşıtı üstün teknoloji; yeni LIFT+ Super Filler serisi…

Zamanı durdurmanın bir yolu henüz bulunamadı… Ancak 110 yılı aşkın dermatoloji uzmanlığına sahip, ünlü cilt bakım markası Diadermine, şimdi zamanın cilde yaptığı olumsuz etkilere meydan okuyan bir formül geliştirdi: LIFT+ Super Filler serisi… Kırışıklık karşıtı gündüz ve gece kremleri ile bir süper serumdan oluşan seri, toplam 16 bilimsel çalışmanın, 6 yıl süren araştırmaların ve 477 tüketici testinin ürünü… Seriye ait gündüz kremi ve süper serum ile hazırlanan çok özel setler ise Watsons iş birliği ile Diadermine Akademi’de meslek sahibi olmak isteyen kadınlara eğitim sağlamak ve Toplum Gönüllüsü üniversite öğrencilerinin Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda sosyal sorumluluk eğitimleri almalarına katkıda bulunmak için hayata geçirilen “Kadınlar ve Gençler Güçlensin, Destek Sensin” projesine yardım sağlıyor. 2 güçlü yaşlanma karşıtı etki bir arada…

Cilt yaşlanması ciltteki farklı değişimler sonucu meydana geliyor. Bunların en önemlisi, ciltteki kolajen oluşumunun yavaşlayıp kolajen ağının zayıflaması… Bu durum, kırışıklık oluşumuna ve sıkılık kaybına neden oluyor. İkincisi ise cildin doğal hyaluronik asit depolarının azalması ile cilt dokusunun zayıflaması. Diadermine tarafından geliştirilen LIFT+ Super Filler serisi, bu durumu engellemek için 2 güçlü yaşlanma karşıtı etkiyi bir araya getiriyor. Kırışıklıkları dolduruyor, sıkılaştırıyor ve yüz hatlarını belirginleştiriyor. Normal, kuru ve hassas ciltler için ideal olan ürün serisi, özellikle 30-50 yaş arası kadınlara öneriliyor. LIFT+ Super Filler serisi; ipeksi, yoğun ve besleyici dokusu ile de fark yaratıyor.

LIFT+ Super Filler serisinin Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons’ın mağazalarında satılan çok özel setleri ise Watsons, Diadermine ve Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birliği ile gerçekleştirilen “Kadınlar ve Gençler Güçlensin, Destek Sensin” projesine yardım sağlıyor. Proje kapsamında,meslek sahibi olmak isteyen kadınlara Diadermine Akademi’de eğitim veriliyor. Kursiyerler ayrıca eğitim sonrası Watsons ve Henkel’de çalışma fırsatı da elde edebiliyor. Bunun yanı sıra Toplum Gönüllüsü üniversite öğrencilerinin de Toplum Gönüllüleri Vakfı’nda sosyal sorumluluk eğitimleri almalarına katkıda bulunuluyor. Diadermine’in sadece Watsons mağazalarında satışa sunulan Lift+ Super Filler serisine ait özel setlerinden alarak siz de bu projeye destek olabilirsiniz.