DERMACEUTIC MASK 15 İLE PÜRÜZSÜZ CİLTLER

 

Dermokozmetik grubu öncü markalarından Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Mask 15, yağlı ve akneli ciltler için sebum dengelemeye yardımcı oluyor. Yoğun arındırıcı kil maskesi, gözeneklerin sıkılaşmasını, sivilce ve siyah noktaların giderilmesini, cildin yağ salgısının dengelenmesini destekliyor, pürüzsüz ve sağlıklı bir cildi beraberinde getiriyor.

Sebum üretiminin dengeli düzeyde çalışmaması ciltte yoğun yağ üretimine sebep olur ve bunun sonucunda ciltte akne ve sivilce oluşur. Yağlı ve sivilceli ciltlere önerilen Dermaceutic Mask 15, cildin arınmasına, ölü hücrelerden temizlenmesine, ciltte sebum üretiminin düzenlemesine, siyah noktaların giderilerek gözeneklerin sıkılaşmasına, ciltteki mat görünümün sağlıkla ışıldayan bir cilt görünümüne dönüşmesine yardımcı oluyor.

Haftada bir ya da iki kez geceleri uygulanan Dermaceutic Mask 15 kil maskesi, 3 dakika ciltte bekletildikten sonra su ile temizleniyor. İlk kullanımdan itibaren cildinizE sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

Türkiye’de SELTEK Group tarafından temsil edilen, satış fiyatı 219 TL olan Dermaceutic Mask 15 ürününü eczanelerde bulabilirsiniz.

dermaceutic-mask15-219-tl