Deriyle Hayat Bulan Zanaat İşi Tasarımlar

Hakiki deriyi kesip biçerek, kendi atölyesinde el yapımı deri aksesuarlar üreten Lummbo, bir kadın girişimci markası. Günlük hayatınıza kullanabileceğiniz dekoratif mumluklar, deri mouse pad’ler, bardak altlıkları, kitap ayraçları, dekoratif aksesuarlar, cüzdanlar anahtarlıklar ve çantalar tasarlayan Lummbo’nun yakında hedefi dekoratif aksesuar koleksiyonunu zenginleştirmek.

Lummbo, 2020 yılında Özlem Barın tarafından kurulmuş bir deri ürünleri markası. Tasarım ve işçilik tutkusuyla geliştirilen Lummbo, günlük kullanım için el yapımı deri ürünler yaratır. Mimariden, sanattan ve doğadan etkilenen her öğe, basit geometriler, düzgün hatlar ve işlevsellik üzerinde durularak özenle tasarlanmıştır.

Girişimci Özlem Barın’ın bu tutkusu, uzun yıllar kendi atölyesinde el yapımı deri ayakkabılar üreten dedesinden miras kalmıştır. Geleneğe bağlı kalarak, tamamen el yapımı olan tüm deri ürünleri, kaliteden ödün vermeden özen ve tutkuyla üretilmekte olup, üretim sürecinde geleneksel saraçlık araçlar ve teknikleri kullanılmaktadır.

Derinin bütünlüğünü korumak için tüm ürünler güçlendirilmiş kenarlara sahiptir. Bu şekilde tüm ürünler iyi görünecek ve sonsuza kadar güçlü kalacaktır.

Lummbo tasarımlarında genellikle ürünlerin ön yüzünde logoyu bulamazsınız. Bu alan, klasik baskı yöntemleri ile kişiselleştirme yapmak veya sanatsal el boyalarıyla ürünleri zenginleştirmek için size özel olarak ayrılmıştır. Sonuç, kullandıkça daha da güzelleşecek, uzun yıllar dayanacak şekilde yapılmış “Rahat, işlevsel ve keyifli” öğelerden oluşan bir koleksiyondur.

Lummbo sadece deriden yapılmış aksesuarlar değil, ayrıca günlük rutininizde, ev ya da ofis yaşamınızda size basit ve hevesli, yüzünüzü güldüren tasarım çözümleri sunmak için de heyecan duyan bir marka.