Derinlemesine Nemlenmiş Pürüzsüz Bir Cilt İçin; Vaseline Nemlendirici Jel Krem

İlk kullanımdan itibaren derinlemesine nemlenmiş bir cilt sunan Vaseline Nemlendirici Jel Krem, onarıcı gücü sayesinde cilt bariyerini koruyarak, kusursuz bir pürüzsüzlük sağlıyor.

Mat ve kuru cildin onarılmasına yardımcı olan Vaseline Nemlendirici Jel Krem neme ihtiyaç duyan tüm bölgelerin 24 saat nemli kalması özelliği ile öne çıkıyor. Deri hücreleri arasında bariyerler oluşturarak nemi hapsediyor. 1870’den beri 150 yıllık tecrübesiyle, el ve vücut bakımının vazgeçilmezi haline gelen Vaseline; Nemlendirici Jel Krem’in eşsiz formülü sayesinde cildin doğal yapısına uyum sağlayarak, soğuk veya sıcak havalarda cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesini korumaya yardımcı oluyor. 

Vaseline Nemlendirici Jel Krem, tüm vücut için uygulanabilir ve derinlemesine nemlendirme sunarak, ciltte pürüzsüzlük sağlıyor. Üç kat saflaştırılmış hipoalerjenik formulü sayesinde gözenekleri tıkamadan nazik bir bakım sunarak, cildin sağlıkla parlamasına ve kusursuz bir cilt görümüne kavuşmasına olanak tanıyor. Vaseline Nemlendirici Jel Krem; Original, Cacoa Butter ve Baby seçenekleriyle bulunuyor. Vaseline Original Nemlendirici Jel Krem içeriğindeki %100 beyaz vazelin ile klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi oluyor. Vaseline Cocoa Butter Nemlendirici Jel Krem formülasyonundaki kakao yağı ile ön plana çıkıyor. Vaseline Baby Nemlendirici Jel Krem ise bebeklerin cildini korurken, bebeklere yumuşacık ve pürüzsüz bir cilt sunuyor.