Denim Dokusu Sofralara Taşınıyor

Denim kumaştan Amerikan servisler, mutfak önlükleri, peçeteler, şarap kılıfları, yastıklar, bardak altlıkları gibi daha birçok aksesuar tasarlayan genç marka Casa di Denim, her stil ve renge uyum sağlayan denim kumaşla sportif bir şıklık yakalıyor. Daha çok teknelerde ve yazlık evlerde kullanılan denim sofra aksesuarları koleksiyonuyla Casa di Denim, yaz mevsiminin keyfini süreceğiniz sofralara imzasını atmaya hazır.

2017 yılında Sinem Akay tarafından kurulan Casa di Denim, Akay’ın İtalya’da okuduğu dönemde almış olduğu eğitim ve yaratıcılığının da etkisiyle Türkiye’de denim kumaştan üretilen ev aksesuarlarında çeşitliliğin olmadığını fark edip markayı kurmasına sebep olmuş. 

Denim kumaşından üretilen sofra tekstillerinin en büyük avantajı her stil ve tarzda, renk ve desendeki sofra takımlarınıza uyum sağlayabilecek joker parçalar olması.

Küçük bir koleksiyon ile üretime başlayan Casa di Denim, Sinem Akay’ın ilk altı tasarımı olan ürünlerinin Paşabahçe tarafından fark edilmesiyle büyüyerek gelişmiş. Son zamanlarda Çalık Denim için de sürdürülebilirlik ve geri dönüşümü ön planda tutan küçük bir koleksiyon oluşturan Casa di Denim’in her tasarımı, denim kumaş üreten aile şirketinin atıla çıkan kumaşları kullanılarak yaratılıyor.