Demet Evgar Levent Babataş Bebek mi Bekliyor? Levent Babataş Kimdir? Demet Evgar Hamile mi?

Demet Evgar Levent Babataş çifti bebek mi bekliyor? Levent Babataş Kimdir? Bugün gündeme bomba gibi düşen bu haber kafaları karıştırdı. Demet Evgar Levent Babataş çifti hakkında kulislerde konuşulan bebek bekliyorlar iddiası gündemi karıştırdı.

Levent Babataş Kimdir?

Bir alışveriş merkezinde ünlü bir markanın bayiliğini yapan Levent Babataş’ın bir önceki evliliğinden bir oğlu bulunmakta. Levent Babataş İstanbul’da dünyaya gelmiş ancak aslen Erzincanlıdır. Kadıköy’de bulunan İstek Semiha Şakir Lisesi’nde eğitimini tamamlayan Levent Babataş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde eğitim almıştır. Gıda üzerine faaliyet gösteren işletmede kariyerini sürdüren Levent Babataş, Bir alışveriş merkezinde ünlü bir markanın bayiliğini yapan Levent Babataş’ın bir önceki evliliğinden bir oğlu bulunmakta.

Demet Evgar’ın bebeğinin babası kim: 2016 yılından beri işletmeci Levent Babataş ile birlikte olan 41 yaşındaki Demet Evgar bebek mi bekliyor? İddia hakkında henüz iki taraftan da bir açıklama gelmedi.