Dekopasaj’la Bahar Temizliği, Size ve Evinize Çok İyi Gelecek

Baharla birlikte, içimizdeki arınma ve yenilenme isteği gün yüzüne çıkıyor. İşe yaşadığımız yerden başlayarak, hayatımızı da olabildiğince sadeleştirmek istiyoruz. Kullanmadığımız ev aksesuarlarımızı elden çıkarıp yerine ihtiyacımız olanları almak, çok fazla yer kapladığını düşündüğümüz kanepemizi bir boy küçüğüyle değiştirmek ya da üstüste biriken kitap ve dergilerimiz için bir kitaplık satın almak, “yapılacaklar listesi”nin başında geliyor. “Bahar temizliği” olarak adlandırılan bu değişim, bize tazelik ve enerji katıyor. Öyle ki bazen birkaç parçayı değiştirmek yerine, evimizi tamamen yenilemek istiyoruz.

dekopasaj

Türkiye’nin ilk ve tek ikinci el online mobilya pazarı Dekopasaj, size arayıp da bulamadığınız her ürüne zahmetsizce ulaşma fırsatı sunuyor. 10 binden fazla mobilya ve ev aksesuarının yer aldığı Dekopasaj, mobilya alışverişinizi hızlı ve keyifli hale dönüştürürken, bu ürünleri orijinalinden çok daha uygun fiyata satışa sunarak tasarruf etmenizi de sağlıyor. Kullanmadığınız eşyalarınızı ise yok pahasına elden çıkarmak yerine, Dekopasaj’da değerlerine satıyor ve zarar etmiyorsunuz.

 

Ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz

Evlerde bahar temizliği yapmak ve baharı, birkaç mobilya ve aksesuar değişimiyle karşılamak, Dekopasaj sayesinde hiç de zor değil. Dilediğiniz eşyayı Dekopasaj’da ücretsiz olarak satışa çıkarırken, yapmanız gereken sadece tek şey ürün fotoğrafını çekip özelliklerini anlatan bir açıklamayla, Dekopasaj’da ilan oluşturmak. Eşyalarınızı satışı gerçekleşene dek bir depoya kaldırmak isterseniz de Dekopasaj depolama alanını 90 gün süreyle kullanabiliyorsunuz. Dekopasaj, ürünleri adresinizden alıp daha sonra da yeni alıcısına ulaştırıyor.

Couple carrying chair together, placing furniture moving in new home

Tarzınızı yansıtacak özel parçalar

Dekopasaj’da, yaşadığınız yeri tarzınıza göre döşeyebileceğiniz, işlevi ve görüntüsüyle ilk günkü gibi yeni pek çok mobilyanın yanı sıra, hikayeleri ve yaşanmışlıklarıyla vazgeçilmez olan vintage parçalar bulunuyor. Seçenekler arasındaki kişisel koleksiyon ürünleri, seyahatlerden alınmış özel parçalar ve antikacı keşifleri ise sizi keyifli bir mobilya avına çıkarıyor. Dekopasaj’da yapacağınız gezintide, mağaza stoklarında tükenen ama sahip olmayı çok istediğiniz ürünleri de bulmanız mümkün.

 

Plant on table and lamp in warm living room with yellow curtains, posters and pillows on sofa

En güvenli alışveriş

İhtiyaç duyduğunuzda satın aldığınız tüm mobilyalar için Dekopasaj’dan montaj desteği alabiliyorsunuz. İade garantisi ve havuz hesabıyla ödeme güvencesiyle güvenilir bir alışveriş ortamı sunan Dekopasaj, ürününü satan kişiye, siz ürünü teslim aldıktan 48 saat sonra ödeme yapıyor. Böylece ürünle ilgili beklenmedik bir sorunla karşılaştığınızda, bu süre zarfında iadesini talep edebiliyorsunuz.