Decathlon’da Siparişler Aynı Gün Teslim Edilecek

 “Kargo Fiyatına Kurye” sloganıyla yola çıkan ve 60 dakikada teslimat yapan Banabikurye, Decathlon’un online siparişlerini Türkiye pazarında 5 şehirde aynı gün içinde kullanıcılarına ulaştıracak.

10 ülkede şehir içi küresel teslimat hizmeti olan ve Borzo çatısı altında faaliyet gösteren Banabikurye, Decathlon ile yeni bir ortaklığa imza attığını duyurdu. Banabikurye, bin 697’den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük spor malzemeleri perakendecisi olan Decathlon’un online siparişlerini, yeni anlaşma ile birlikte İzmir, Ankara, Bursa, Antalya ve Adana’da aynı gün içinde teslim edecek.  Daha önce İzmir, Ankara, Bursa illerinde online siparişleri aynı gün teslimat hizmeti sunan Decathlon, Banabikurye ile yapılan iş birliğiyle birlikte bu şehirlere Adana ve Antalya’yı da ekledi.

Decathlon, bu stratejik ortaklık ile Banabikurye teknolojisini kullanarak Türkiye’deki mağazalarında kullanıcılarına en verimli ve uygun fiyatlı tedarik çözümü sunacak.

“Mümkün olan en uygun maliyetli hizmeti sunuyoruz”

Alışveriş kararlarının çoğu durumda nakliye süresine bağlı olduğunu ve müşterilerin paketlerini almak için sabırsızlandıklarına dikkat çeken Borzo CEO’su Idriss Al Rifai, “Bir perakendeci için, yerleşik lojistik şirketleriyle çalışmanın her firma için karşılığı farklı. Örneğin; online satışlarda günlük veya aylık satışın kaç paket olacağı önceden bilinemiyor. Bu sebeple kendi kuryelerinin olması maliyeti oldukça yükseltiyor. Banabikurye’nin teknolojisi işte tam burada devreye giriyor.  Verimli ve hızlı tedarik zinciri süreci sağlıyor. Hem Decathlon hem de Türk müşterileri için mümkün olan en uygun maliyetli hizmeti sunarken, kullanıcılarına aynı gün içinde aldıkları ürünün teslimatını sunuyor” dedi.