Dalgaların Fısıltısından Doğan Moda Markası: Coastal Stories

Çeşitli sektörlerde kurumsal anlamda birbirinden önemli başarılara imza atan Ceren Bektaş moda ve tasarıma olan ilgisiyle dalgaların fısıltısından aldığı ilhamın sonunda plaj ve yaz modasına yön veren Coastal Stories’e hayat verdi. 2024 yazında sahil yaşamının doğal zarafetinden ilham alan Coastal Stories, ince işçiliği, doğal malzemeleri, özgün siluetleri ve şıklıkla konforu bir arada yaşatan tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Plaj ve yaz modası dendiğinde alışılagelmiş ezberi bozan Coastal Stories ilhamını dalgaların fısıltısından alıyor. Tasarımlar sahillerin doğal güzelliğini vurgularken yaz boyunca geçirilen o keyifli anları unutulmaz kılacak incelikleriyle de ilgi çekiyor. Sene boyunca sabırsızlıkla beklenen tatil anları için özel olarak tasarlanan Coastal Stories koleksiyonları, sahilde oldukça estetik silüetler ortaya çıkarıyor.

Coastal Stories Denizlerin ve Sahillerin Zarafetini, Dinginliğini Sergiliyor!

Coastal Stories, nam-ı diğer tam anlamıyla Sahil Hikayeleri’ni resmeden bu tasarımlar, yaz tatillerinin en keyifli anlarına, en güzel anılarına eşlik ediyor. Ne de olsa her yazın ayrı bir hikayesi yok mu? Üstelik sadece yaz odağında değil, sene boyunca o sahil hikayelerini yaşatmaya devam eden bir tasarım anlayışına sahip olan Coastal Stories mevsimsiz ve zamansız stilin temsilcisi olarak büyük beğeni topluyor. Doğal malzemelerle tasarlanan ve çarpıcı, estetik detaylara sahip olan Coastal Stories tasarımları arasında peştamallar, kimonolar, gömlekler, uçuş uçuş plaj giysileri, el yapımı takılar, hem şık hem de işlevsel şezlong lastikleri gibi birçok çeşit yer alıyor. Her biri kendine özgü sanatsal detaylara sahip olan Coastal Stories tasarımları sahil şıklığını konforla buluşturuyor.

İlhamını doğadan, sahilden ve denizden alan Coastal Stories sahil yaşamının rahat, telaşsız, dingin ritmi ve bunların uyandırdığı nedensiz mutluluk ve özgürlük hissini yaşatıyor. Sade ve zarif tasarımlar, rahatlık ve şıklığı bir arada sunarken, zamansız ve mevsimsiz hikayelere de yelken açıyor.

2024 Yazında Sahil Yaşamının Doğal Zarafeti Boy Gösteriyor.

Bu yaz koleksiyonunda sahil yaşamının doğal zarafetinden ilham alan Coastal Stories, kıyı şeridinin doğal dokusunu yansıtan desenler ve detaylarıyla öne çıkıyor. Ağırlıklı olarak toprak tonlarından gün batımının sıcak renklerine uzanan koleksiyondaki tüm ayrıntılar sahil yaşamının huzuruna davet eden hikayeleri aktarıyor. Bu sezonun en yenilikçi tasarımı ucundan sarkan el yapımı charmlar ile Coastal Charm peştamallar olarak kendini gösteriyor; deniz yaşamından ilham alan 6 farklı el yapımı makrome charm seçeneği sunan bu peştamallar, şezlonglara yepyeni estetik dokunuşlar kazandırıyor. Bununla beraber rüzgardan kafamıza geçen huzursuz peştamal sendromuna şık bir şekilde mani olan şezlong lastikleri de oldukça dikkat çekiyor. Desert Rose, Islet, Ripple ve Sand Dune kimonolar tek parçayla çok stil avantajıyla bu yazın favorileri olmaya devam ediyor. Ayrıca, özellikle tekne seyahatlerini düşünerek hazırlanan ve her birinin üzerinde farklı bir deniz canlısı nakışı olan Sail Away peştamallar da bu yazın ilgi çekenleri arasında yer alıyor. Plaj giyim tarafında ise kendi deseninden peştamalı ile kombinlenebilen ve kumullardan ilham alan Sand Dune kimono, doğal kumaşı ve bele oturan yapısıyla zarafeti kumsala taşıyan Ripple düğmeli kimono ve uçuş uçuş yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Desert Rose kimono da Coastal Stories 2024 yaz koleksiyonunun olmazsa olmazlarından…

Coastal Stories zarafet ile doğallığı, rahatlık ile şıklığı harmanlayan bir sahil hikayesi anlatıyor. Hızlı modanın getirdiği gelip geçici modellerdense, zamansız ve çabasız bir şıklığı feminen siluetlerle buluşturan Coastal Stories ince detaylar ve estetik dokunuşlarla zarafet ve şıklığı öncelik olarak benimsiyor, abartıdan uzak ama yine de dikkatleri üzerine çeken tasarımlar sergiliyor!

Siz de bu yaz sahilde hem şıklık hem rahatlık arıyor, estetikten taviz vermeden ama abartıdan da uzak durarak, zamansız ve özgün tasarımları tercih ediyorsanız, şıklığı detaylarda hissedeceğiniz, estetik ve konforu bir arada deneyimleyeceğiniz, rahat ama zarif bir tarzla en güzel sahil hikayelerini yaşayacağınız Coastal Stories tam size göre…