COSMED, Yeni Ürünleriyle Sağlıklı ve Güvenilir Bir Cilt Bakımı Sunuyor

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir dermokozmetik markası olan COSMED; yeni ürünü ‘Tırnak Dokusunu ve Kütikül Yapısını Destekleyen Bakım Balmı’, ‘Azelaik Asit ve Yeşil Çay içeren Leke Karşıtı Serum’ ve ‘Siyah Nokta Karşıtı Salisilik Asitli Serum Tonik’le sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor.

Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, tüm cilt tiplerine özel sunduğu çözümlerle sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor.

Sağlıklı tırnaklar ve bakımlı tırnak etleri için yeni çözüm

Cosmed’in yeni ürünü ‘Nail & Cuticle Balsam’, tırnakların daha güçlü ve sağlıklı görünmesine katkı sağlarken tırnak dokusunu güçlendirmeye ve çatlakları onarmaya da yardımcı oluyor. Tırnak ve kutiküllere özel tasarlanan ürün, kutikülleri nemlendirirken kuruluktan kaynaklanan sorunları da azaltıyor. Tırnaklar ve çevresinin daha bakımlı görünmesini sağlayan ürün, kullanımı kolay bir aplikatör ile geliyor. Günlük tırnak bakım rutininin bir parçası olarak kullanılabilen ‘Nail & Cuticle Balsam’, özenli bir bakım sunuyor.

Cilt lekelerine doğal ve etkili çözüm

Cosmed Skinologist serisinden ‘%10 Azelaic Acid Solution’, formülündeki azelaik asit ve yeşil çay içeriğiyle ciltteki lekeleri azaltmaya yardımcı olurken cilt sağlığını da koruyor. %100 yeşil çay özüyle yüksek oranda antioksidan içeren ürün, cildin daha hızlı onarılmasına katkı sağlıyor. Her mevsim, tüm cilt tiplerinin kullanabileceği asit türü Azelaik Asit’le ciltteki lekelerin görünümünü azaltıp eşit tonlu bir cilt elde etmeye yardımcı olan solüsyon, yeşil çayın antioksidan özellikleriyle cildi korurken cilt renginin dengelenmesini sağlıyor. Hafif ve hızlı emilen formülüyle, ciltte hızla emilen ve yapışkanlık bırakmayan ‘%10 Azelaic Acid Solution’, günlük cilt bakım rutininin bir parçası olarak kullanılabiliyor.

Derin siyah nokta bakımı

Siyah noktalar en büyük cilt problemlerinin başında geliyor. ‘Cosmed Skinologist %2 BHA Solution’, formülündeki %2 oranında salisilik asitle gözeneklerin derinlerine inerken, çay ağacı yağıyla da iltihaplı sivilcenin gelişmesini engelliyor. Ciltteki ölü hücreleri nazikçe temizleyen, gözenekleri açan ve siyah noktaların oluşumunu önleyen salisilik asit içeren ürün, cildi temizlerken nemlendiriyor. Hafif ve etkili bir formüle sahip olan ürün, cilde nazikçe uygulandığında cilt tarafından hızlı bir şekilde emiliyor. ‘Cosmed Skinologist %2 BHA Solution’, düzenli kullanıldığında ciltteki siyah noktaların azaltıp cildin daha parlak ve pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlıyor. 

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.