COSMED TERAPİSİ İLE YAZIN KEYFİNE VARIN!

Her yaşa ve cilt tipine uygun ürünler sunan COSMED, güneş, deniz, havuz gibi faktörlerin zararlı etkilerine dur diyerek, cildin, saçların ve hatta dudakların en büyük destekçisi oluyor. Birbirinden özel beş ürünüyle ihtiyaca yönelik bakım fırsatı sunan COSMED ile şimdi yazın tadını çıkarma zamanı!

Ruhun tüm gereksiniminin güneş, deniz, havuz üçlüsüyle karşılandığı şu günlerde, cildin ve saçların da ihtiyaçlarının olduğunu unutmamak gerekiyor. Deniz tuzuna, havuz dezenfektanlarına ya da güneşe maruz kalan saçlar nemini kaybederek kuruma, çabuk kırılma ve dökülme problemleriyle, cilt ise lekelenme sorunuyla karşı karşıya kalabildiğinden, çözüme yönelik ürün kullanımı önem taşıyor. Sağlıklı bakımın herkesin hakkı olduğuna inanan COSMED ise tüm bu olumsuzlukların yaşanmaması için birbirinden özel ürünler sunarak yaz mevsiminin en büyük destekçisi oluyor.

 

CİLT LEKELERİNE VEDA ZAMANI

Sun Essential Spf50 Koyu Leke Karşıtı Yüksek Koruma

COSMED, içerdiği aktif maddeler ve UVA ve UVB’den koruyucu özelliğe sahip organik filtreler sayesinde cildi güneş ışınlarının zararlı ve yaşlandırıcı etkilerinden koruyan SUN ESSENTIAL SPF 50 Koyu Leke Karşıtı Yüksek Koruma ile güneş kaynaklı lekelenme problemlerinin önüne geçmekte yardımcı oluyor.
güzellik

Alight Yoğun Aydınlatıcı Serum

Ciltte güneş, deniz, klor gibi dış etkenler ile ortaya çıkan lekelerin yanı sıra ilerleyen yaş ile birlikte görünür olan, akne sonrası oluşan ya da doğumun ardından rastlanan cilt lekelerini çözüme ulaştıran ALIGHT Yoğun Aydınlatıcı Serum +Vit C, inatçı ve uzun süreli lekelerin giderilmesine, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı oluyor. Yatıştırıcı ve yenileyici özelliği sayesinde lekelerinin yeniden oluşumunun engellenmesini destekleyen serum, pürüzsüz ve canlı bir cilt tonu sağlıyor.

güzellik

SAÇLARA KERATİN DESTEĞİ:

Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi

COSMED, yaz aylarının yanında getirdiği faktörler dolayısıyla yıpranan saçların onarılmasına, HAIR GUARD serisinin iki farklı ürünü ile yardımcı oluyor. Canlandırıcı Saç Kremi,saçın keratin bütünlüğünü korumasına ve yeniden kazanımına destek olurken, saç tellerini kırılmalara karşı güçlendiriyor ve kolay taranmasını sağlıyor. Saçlara parlaklık kazandıran saç kremi, yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünün de korunmasına yardımcı oluyor.

güzellik

Hair Guard Keratin Sprey

Adeta yaz kokan HAIR GUARD Keratin Sprey ise saçların kolay taranmasına yardımcı olurken, saça parlaklık ve yumuşaklık veriyor. İçerdiği aktif maddeler sayesinde ısıya ve UV ışınlarının yıpratıcı etkilerine karşı saçın korunmasına destek olan sprey, deniz ve güneşin etkisiyle yıpranmış saç yapısının onarılmasını destekleyici özellik taşıyor.

güzellik

YUMUŞACIK DUDAKLAR

Atopia Besleyici ve Onarıcı Dudak Balmı

COSMED, sadece cildi ve saçları değil, dudakları da düşünüyor. ATOPIA Besleyici ve Onarıcı Dudak Balmı, kurumuş ve hassaslaşmış dudakların ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken, SPF 20 özelliği ile de güneşin zararlı etkilerinden etkin bir şekilde koruyor.

güzellik

COSMED’in uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi 200 ml: 44,90 ₺

Hair Guard KeratinSprey 200 ml: 49,90 ₺

Sun Essential Spf 50 Koyu Leke Karşıtı Yüksek Koruma 50 ml: 79,90 ₺

Alight Yoğun Aydınlatıcı Serum +Vit C 30 ml: 179 ₺

Atopia Besleyici ve Onarıcı Dudak Balmı 20 ml: 31,50 ₺