COSMED İle Yeni Yılı Kurursuz Bir Görünümle Karşılayın

Koskoca bir yıl daha geride kalmak üzere. Her yaş ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle COSMED, yılbaşında kusursuz görünmenin sırlarını veriyor.

COSMED İle Yeni Yılı Kurursuz Bir Görünümle Karşılayın

COSMED’den gençlere hitap eden yeni marka: Beauty Squad!

Cosmed, cildi aydınlatan ve canlandıran yeni ürünü Beauty Squad’la yılbaşını karşılıyor.  ‘Beauty Squad Lightening In A Bottle Illuminating Azelaic Toner’, Cosmed kalitesini ulaşılabilir bir fiyatla sunuyor. İçerdiği %5 Azelaic Asit, yeşil çay özü, AHA asit kompleksi ile cildi aydınlatmaya ve leke görünümünü azaltmaya yardımcı olan ürün; cilt lekelerinde, sivilce izlerinde, mat görünüm durumlarında da rahatlıkla kullanılabiliyor. Günlük kullanıma uygun olan ürün, bölgesel vücut kararmalarında güvenle kullanılabiliyor.

Daha dolgun bir görünüm için ‘Anti-Aging BTX Serum’

‘Anti-Aging BTX Serum’, cildin daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Mimik kırışıklıklarının oluşmasını engellemeye yardımcı olan patentli bir içeriğe sahip olan ürün, düzenli kullanımda kırışıklık görünümünü azaltarak yeni kırışıklık oluşmasının önüne geçiyor.  Cildin kendini yenileme sürecine katkıda bulunarak daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan ‘Anti-Aging BTX Serum’, güneşin yaşlandırıcı etkilerinin önüne geçerek cildi yenileyerek iyileştiriyor.

‘Ultra Moisturizing Nourishing Cream’ ile yoğun nem ve beslenme!

Day to Day serisinden ultra nemlendirici krem, içerdiği Squalane ile cildin onarımını ve nem dengesini sağlarken, baobab yağı ile cilt yenilenmesine yardımcı oluyor. Cildi derinlemesine nemlendiriren ‘Ultra Moisturizing Nourishing Cream’, aloe vera özleriyle cildi dış etkenlerden koruyor. İyileştirici ve enfeksiyon giderici etkisi ile cilt tahrişini önlerken cildi sakinleştiren ürün, kurutucu akne tedavisine yardımcı olarak kullanılabiliyor. 

Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, tüm cilt tiplerine özel sunduğu çözümlerle sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor. COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.