COSMED ile Annenize Mükemmel Bir Cilt Armağan Edin

Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, Anneler Günü’nde annesine sağlıklı ve pırıl pırıl bir cilt armağan etmek isteyenlere dünya standartlarında hediye seçenekleri sunuyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik vegan markası COSMED, Anneler Günü’ne özel ürünleriyle kaliteli, sağlıklı ve güvenilir çözümler sunuyor.

Hem pratik hem ekonomik; ‘Sun Essential Sun Stick SPF50u’

Güneş ışınları cildin yaşlandıran faktörlerin başında geliyor. Yeni, ‘Sun Essential Sun Stick SPF50’, baharın gelmesi ile artan güneş ışınlarından cildi korurken ekonomik 20 gramlık pratik tasarımıyla da hızlı bir koruma sağlıyor.  Güneşin zararlı etkilerini en aza indiren ürün, yüksek SPF korumasıyla; göz çevresi, kulak ucu gibi hassas bölgelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Formülünde; doğal hücre koruyucu patentli bileşik ‘Ectoın’, sebum dengesini sağlayarak cilt yapısını koruyan ‘Squalane’ ve anti inflamatuar içeriğiyle cildi yapılandıran doğal omega kaynağı ‘Cannabis Sativa Seed Oil’ bulunan ürün bu yazın favorilerinden olacak.

Göz çevresinde C vitamini etkisi

Göz çevresindeki ilk kırışıklıkların ve mimik çizgilerinin oluşumunu azaltmak isteyenler ‘Cosmed Revolution Moisturizing Eye Sorbet’ ile daha aydınlık ve canlı bir göz çevresine sahip oluyor. Formülündeki sinyal peptitleri ile göz çevresinin elastikiyetini artıran ve ilk kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olan ürün, C vitamini formu ile de güçlü bir antioksidan etki gösteriyor. Aydınlık bir görünüm yaratan ‘Revolution Moisturizing Eye Sorbet’, yüksek su tutma kapasitesine sahip ‘hyaluronic acid’ ile göz çevresinde uzun süreli bir nemliliğin oluşmasına yardımcı oluyor.

Hassas ciltlere nazik peeling etkisi

‘Cosmed Alight Enzyme Peeling Powder’, papaya meyvesinden elde edilen doğal enzim karışımı papain ile cildi mikro düzeyde soyarak arındırılmasına, ciltten ölü derinin uzaklaştırılmasına yardımcı oluyor. Hassas ciltlere özel nazik bir peeling etkisi sağlayan ürün sağlıklı bir çözüm sunuyor.

Sun Essential Stick SPF50, 20 gram: 329,90 TL

Revolution Moisturizing Eye Sorbet, 15 ml: 279,90 TL

Alight Enzyme Peeling Powder, 75 gram: 389,90 TL