Collagen Lift Paris’ten Yaşlanma Karşıtı 4 Yeni Serum!

Türkiye’de uzmanların önerdiği tek kolajen markası olan Collagen Lift Paris, yeni serum ürünleriyle de ciltte yaşlanmaya meydan okuyor. Bugüne kadar içilebilir kolajen konusunda öncü olan ve fark yaratan markanın 4 yeni serumu doğrudan cilde uygulanıyor ve kısa sürede etkisini gösteriyor.

HYALU’INTENSE SERUM, ciltte derin onarım sağlıyor ve yaşlanmaya meydan okuyan 7 aktif bileşen içeriyor. Cildin yaşlanmasını yavaşlatmak için devrim niteliğinde bir nörokozmetik kullanan ve sinir uçlarını nöro yaşlanmadan koruyan bu formül; kolajen ve elastin sentezini yeniden etkinleştirmek için sinirler ve fibroblastlar arasında sağlıklı iletişimi yeniden kuruyor.

Bu sayede derin kırışıklıklar azalırken, cilt daha pürüzsüz hale geliyor. Hyalu’intense serum, cilt yoğunluğunu ve kalınlığını artırmak için yaşlı hücrelerde hücre bölünmesinin durmasında ve hücre dışı matriks parçalanmasında rol oynayan mikroRNA’ ları engelleyen bir bileşen kullanıyor.

HYALU’PLUMP SERUM %7 hyalüronik asit içeriği ile ön plana çıkıyor ve daha genç bir görünüm için yoğun nemlendirme sağlayarak cildi dolgunlaştırıp sıkılaştırıyor.  

Tüm ciltler için uygun olan Hyalu’plump Serum; uygulamadan sonra, anında ve kalıcı nemlendirme etkisi sağlayan, ciltteki su kaybını sınırlayan ve nemi tutan 2 güçlü aktif hyalüronik asit bileşeni içeriyor.

Kuruluk ve pullanmayı önlerken, serbest radikallere karşı cildin korunmasına katkıda bulunuyor. Klinik deneyler, test edilen kadınların %100’ ünde anında ve 24 saatten fazla süren hidrasyon gösterdiğini ortaya koymuş durumda.

LUMINOUS SERUM cilt tonunu eşitleme, cildin parlaklığını geri kazandırma ve nemini arttırma amaçlı 5 aktif bileşen içeriyor. Parlatıcı gece serumu olarak da adlandırılan Luminous, cilt tonunu eşitlerken daha canlı ve parlak bir cilt için koyu lekeleri gözle görülür şekilde azaltıyor.

Kolajen sentezini artırarak, ince çizgileri, erken yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor ve cildin elastikiyetini arttırıyor. Güneşten zarar görmüş cildin görünümünü iyileştirip cilt yaşlanmasına karşı savaşıyor.

LIFT YOUTH SERUM, ciltte hacim ve esneklik sağlarken, yaşlanma karşıtı ve cildi onarma amaçlı 7 ayrı bileşen içeriyor. Tüm ciltler için uygun olan Lift Youth Serum, anında lifting etkisiyle ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı oluyor.

Çabuk emilen yapısı ile cildi yeniden yoğunlaştırırken, uygulamadan hemen sonra ciltteki sıkılaşma hissediliyor. Cildin nemi tutmasına yardımcı olan bu formül, elastin (%21) ve kolajen tip 1 sentezini (%20) artırıp, iyi kalitede kolajen üretimini teşvik ediyor. Ayrıca cildin elastikiyet ve sıkılığını sağlayarak yaşlanmanın ilk belirtilerini geciktiriyor.