Colin’s’ten Anneler Gününe Özel Kapsül Koleksiyon: ANA SÖZÜ

Türkiye’nin global moda markası Colin’s, Anneler Günü’ne özel Ana Sözü isimli kapsül koleksiyon çıkardı. Sokak stili tasarımlarıyla ünlü olan Şebnur Günay imzalı bu özel koleksiyon, annelerin günlük hayatta sıkça kullandığı klasik ifadeleri modern bir tarzda yansıtan tişörtlerden oluşuyor. Eğlenceli ve iddialı tasarımlara sahip tişörtler, annelerin hayatımızda önemli bir yere sahip olan söylemlerini sokak stiline taşıyor.

Eğlenceli tasarımlara ve söylemlere sahip tişörtlerde yer alan sözler arasında, “Yeni sildim basma sakın”, “Bırak şu telefonu”, “Şimdi terlik geliyor”, “Sen kime çektin bilmem ki”, “Bir kere de tamam anneciğim de”, “Öff denmez anneye”, “Sarı bezi kirletme”, “Bir kaşık daha al anneciğim” gibi ifadeler bulunuyor. Annelerimizden alışık olduğumuz bu eğlenceli söylemlere sahip tişörtler, ana sözü dinlemekle kalmayıp kıyafetinde taşıyarak annelerin yüzünü güldürmek için keyifli bir seçenek oluyor. Annelere sürpriz yapmak için harika bir yol olan bu koleksiyonun eğlenceli üniseks modelleri, gençlerin annesiyle bir örnek giyebilmesi için de çok uygun.

Colin’s Ana Sözü koleksiyonu, 25 Nisan 2024 tarihinden itibaren seçili Colin’s mağazalarında ve colins.com’da satışa sunulacak.