COACHELLA FESTİVALİ 2017 PROGRAMI AÇIKLANDI

coachella-2016_dusk_dola

 

Coachella Festivali 2017 programı açıklandı, biletler satışta ve tabii ki tükenmek üzere..

Kaliforniya’nın cennetten arsası Coachella Valley’de düzenlenen müzik festivali Coachella, bu sene de mükemmel bir line up’la müzikseverlere harika bir üç gün yaşatmayı vaat ediyor. Programa bir göz atın, ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

14-16 Nisan ve 21-23 Nisan tarihlerinde iki kez gerçekleşecek festivalin üç günü de dolu dolu geçecek bir programa sahip. Radiohead, Beyonce ve Kendrick Lamar‘ın son konserleri vereceği programda aynı zamanda The XX, Bon Iver, DJ Snake, Glass Animals, Lorde, Empire of The Sun, Two Doors Cinema Club, Gucci Mane gibi birbirinden başarılı müzisyenleri sahnede görme fırsatı yakalayacak şanslı müzikseverlerin en büyük problemi, ünlü modellerin de dahil olduğu, festivalle bütünleşmiş bohem şıklık yarışına hangi kombinle katılacaklarına karar vermek olacak gibi duruyor.. Festivalin stil belirleyen şıklık yarışını merak ediyorsanız galeriye göz atın.
Yürekleri dağlayan mükemmel Coachella programınını derin bir iç çekerek sizlerle paylaşıyoruz..

coa

Biletleri festivalin kendi sitesinden ya da Viagogo‘dan temin etmeniz mümkün.

Ayakta Çim Alan biletleri festival sitesinde 399 Amerikan Doları ama tükenmekte olan biletleri siteden bulmak biraz zor. Biletler daha da pahalılaşmadan ve tükenmeden Viagogo‘dan almanızı öneririz.

Coachella Festivali’nin şimdiye kadar gerçekleşen konserlerinden ve vadide adı konmamış muhteşem stil yarışından karelere galeriden ulaşabilirsiniz.