Cildinizin İhtiyacı, Ligne St. Barth The Originals Aloe Vera Jel!

Karayipler’in en değerli aloe bitkilerinin jeli, iki tür nanenin ferahlatıcı kokusu ve göz alıcı estetik tasarımı bir araya getiren Ligne St. Barth The Originals Aloe Vera Jel; yumuşacık hafif yapısı, derinlemesine nemlendirme ve yatıştırma özelliğiyle cildinizin güzellik iksiri olacak! Gün boyu ışıl ışıl bir cilt sunmanın yanı sıra, benzersiz yatıştırıcı etkisiyle güneşlenme veya tıraş sonrasında ideal olan bu Aloe Vera Jel, vazgeçilmez bakım ürünleriniz arasına girecek!

LIGNE ST. BARTH – THE ORIGINALS HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI 200ML

Karayipler güzellik ritüellerinin vazgeçilmezi saf Hindistan Cevizi yağının en güzel halinin eşsiz lüks tasarımla birleştiği bu şişe, cildinize verebileceğiniz en güzel hediye! Ligne St. Barth The Originals Hindistan Cevizi Yağı, çok değerli doymamış yağ asitleriyle cildinizi daha önce deneyimlemediğiniz kadifemsi bir yumuşaklığa kavuşturur ve cildinizin sağlıkla ışıldamasını sağlar. Losyonlarla, kremlerle, yüz maskelerinde veya saç bakımında kullanılabildiği gibi sizi şımartacak banyo ve masaj ritüelleri için de ideal bir egzotik dokunuştur!

LIGNE ST. BARTH – THE ORIGINALS AVOKADO BAKIM YAĞI 200ML

Yaz mevsimi yaklaşırken cildinize ve saçlarınıza Ligne St. Barth’la iyi bakın! Vitamin ve doymamış yağ asidi bakımından zengin Ligne St. Barth The Originals Avokado Bakım Yağı; derinlemesine besleyici ve nemlendirici özelliğiyle cilt elastikiyetini artırıp yenilenmesine katkıda bulunurken, taç çiçeğinin baş döndürücü kokusuyla sizi egzotik bir yolculuğa çıkarır. Zengin içeriğiyle bu eşsiz Avokado Bakım Yağı, yumuşacık ve sağlıkla parlayan saçlar için de idealdir!