Cildinizi Yaza Hazırlayın! Antioksidanlar Açısından Zengin Formülüyle Cildinize Hak Ettiği Parlaklığı Kazandırın

Hızlı yaşam temposu, stres, yorgunluk ve kış şartlarına maruz kalan cildinize, Christan Breton’tan iki yeni ürün.

 Christian Breton Pro-Youth Aydınlatıcı Krem

Yaş alma belirtilerini hafifletmeye yardımcı olurken, cildinizi genç ve taze görünüm kazandırır. Antioksidanlar açısından zengin içeriğe sahip, Pro-Youth Aydınlatıcı Krem, cildinizi koruma altına alır ve korur.

Daha aydınlık, sıkı ve genç bir cilde sahip olmanız için formüle edildi!

 A, B, C, D ve E vitaminleri açısından zengin, argan yağı ve kahverengi algler gibi doğal bileşenlerle formüle edilirken, bu aktif içerikler cildinizi nemlendirir ve erken yaşlanma belirtilerine karşı tam koruma sağlar. Jel kıvamı sayesinde cildinizi hızlı bir şekilde canlandırır ve taze hissettirir. Ayrıca, zararlı çevresel faktörlere karşı cildinizi korur. Unutmayın, Pro-Youth Aydınlarıcı Krem, cildinizin genç ve sağlıklı kalmasına yardımcı olan doğal bileşenlerle formüle edilmiştir.

Fiyatı: 1980.00 TL

Christian Breton, Energy Shot Vitamin Göz Kremi

Hızlı yaşam temposu, stres ve yorgunluk; cildimizi olumsuz yönde etkileyen faktörlerin başında geliyor. Antioksidan etkili Energy Shot Vitamin Göz Kremi, yoğun nemlendirme özelliğine sahip güçlü hyaluronik asit ile formüle edilmiştir. Jel krem formuyla, tüm dış etkenlere ve hızlı yaşam temposuna karşı kalkan oluşturuyor.

Cildinizdeki yorgunluk belirtilerine karşı savaşıyor!

 Göz çevreniz için özel olarak tasarlanmış bu nemlendirici, yoğun antioksidan içeriği sayesinde sadece göz çevrenizi zararlı çevresel faktörlere karşı korumakla kalmıyor, aynı zamanda koyu halkaları gideriyor. Yoğun nem desteği sayesinde, çizgi görünümünü de minimuma indiriyor. Bu nemlendirici aynı zamanda, stresli ve yorgun görünüme karşı günlük bir vitamin desteği sağlarken, göz kontürünüz için muhteşem bir enerji kaynağı görevi görür.

Fiyatı: 950.00 TL