Cildinizi Yaz Sezonuna Shiseido Ürünleriyle Hazırlayın

Shiseido, özel teknolojilere sahip ürünlerden oluşan bakım rutiniyle cildinizi yaz aylarına hazırlıyor!

Shiseido Perfect Cleansing Oil

Perfect Cleansing Oil, suya dayanıklı makyajı dahi en hızlı ve etkili şekilde temizliyor. Cildi temizlerken nemlendiren makyaj çıkarıcı yağ, hafif yapısıyla yapışkan bir his bırakmıyor. Göz ve dudak makyajına uygun formülüyle tüm cilt tiplerine uygun temizleme sunuyor.

Fiyat: 2.200 TL

Shiseido Complete Cleansing Microfoam

Cildi kirden ve makyajdan derinlemesine arındıran Complete Cleansing Microfoam, pürüzsüz bir görünüm yaratıyor. Yoğun makyajı bile en etkili şekilde temizleyen köpük, yüksek oranda nemlendirici bileşenler içeriyor. Cilt dokusunu iyileştirirken anında daha aydınlık ve yumuşak bir cilde kavuşturuyor.

Fiyat: 2.350 TL

Shiseido White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum

Aydınlık ve parlak bir cilt için koyu lekeleri, donukluğu ve ton eşitsizliğini hedefleyen White Lucent Illuminating Micro-Spot Serum, özel formülüyle cildin iç ve dış melanin bölgelerine etki ediyor. Leke sorunu yaşayan tüm cilt tiplerine uygun olan serum, yalnızca 1 haftada içten dışa parlak ve eşit tonlu bir cilt ortaya çıkarıyor.

Fiyat: 7.100 TL

Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream

Canlandırıcı ve aydınlatıcı White Lucent Brightening Gel Cream, parlak, ışıltılı ve eşit tonlu bir cilt görünümü sunuyor. Cildin yenilenme sürecini destekleyen jel krem, cilde renk veren pigmentleri uyaran faktörleri kontrol ediyor, fazla melanin üretiminin önüne geçiyor ve koyu renk görünümünü iyileştiriyor. Yeni lekelere karşı bariyer oluştururken, kuruluk kaynaklı ince çizgileri önlemek için cildi 24 saat boyunca nemlendiriyor.

Fiyat: 4.550 TL

Shiseido Urban Environment Age Defense Oil-free SPF30

Yaşlanma karşıtı Urban Environment Age Defense Oil-free SPF30, yağsız ve günlük kullanıma uygun yapısıyla cildi UV ışınlarına ve çevre kirliliğine karşı koruyor. Ciltle kusursuz bir şekilde bütünleşen krem, sıkı, parlak ve nemli bir görünüm sunuyor. Hafif dokusu sayesinde makyaj öncesi kolaylıkla uygulanabiliyor.

Fiyat: 1.380 TL