Cildinizi Soğuk Havadan Koruyun

Her bir ürününü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, havaların soğumaya başlamasıyla birlikte her cilt tipine uygun çözümler geliştirmeye devam ediyor. COSMED; cildi soğuk havanın olumsuz etkilerinden korurken nemlendiren ürünleriyle cildi besleyip canlandırıyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED, cildinizi koruma altına almaya devam ediyor.

Sonbaharın gelişi ve havaların soğumasının cildimiz üzerindeki en olumsuz etkilerinin başında hava şartlarının ciltte oluşturduğu kuruluk geliyor. Bu olumsuz etkilerden korunmak için ise cilt bakım rutininde değişikliğe giderek, mevsim şartlarına göre cildin ihtiyacı olan nemi takviye ürünlerle sağlamak gerekiyor.

Sonbahar cilt bakım rutininin olmazsa olmazları arasında cildin sahip olduğu nemi korurken formülünde yer alan Kenevir Tohumu Yağı ile onarıcı etki gösteren “Cosmed Day to Day Gentle Cleansing Gel” geliyor. Jel, hem sabah hem de akşam temizleme aşamasında kullanılabiliyor.

Cildin kaybolan nemini hızlı bir şekilde sağlayan “Moisturizing Vanilla Mask” ise vanilya özleri ile cildi besleyip canlandırıyor. Maske, formülünde yer alan kenevir tohumu yağı ve yeşil çay özü ile cildi yoğun bir şekilde besleyerek nemlendiriyor.

Dudaklar soğuk havalarda çok çabuk bir şekilde kuruyabiliyor. Kurumuş dudakların ihtiyacı olan ise hızlı bir nem ve onarım sağlayan ürünler. Gün içerisinde ihtiyaç duyulan her an kullanılabilen, yağ asitlerince zengin “Atopia Lip Balm”, kuruyan, çatlayan ve yoğun onarıma ihtiyaç duyan dudakları koruma altına alıyor.