CİLDİNİZİ KIŞ SAATİNE AYARLAYIN!

LIERAC’ın yaşlanma karşıtı bakımda eşsiz serisi Premium, ‘ölümsüzlük’ proteini foxo’nun yeniden üretilmesini sağlarken sonsuz güzellik isteyen kadınlar için gençliğin anahtarını sunuyor! 

Sadece vücudu değil, ani hava değişimleri, yağmur ve soğukların etkisiyle oluşacak hasarları önlemek için cildi de kış saatine hazırlamak gerekiyor. Bunun için peeling, maske ve bakım kremi şart. İşte Fransız dermokozmetik markası Lierac’tan kışın cilt bakımı için bir öneri:

Ciltte yenilenme sağlayan, ‘ölümsüzlük’ proteini foxo’nun yeniden üretilmesini sağlayan Premium serisi, eşsiz bir yenilenme sağlıyor ve sonsuz güzellik isteyen kadınlar için gençliğin anahtarını sunuyor. 

ANTİOKSİDAN KAYNAĞI SİYAH ÇİÇEKLER

Nadir bulunan, antioksidan içeren siyah gül, siyah orkide ve siyah gelincik ekstreleri içeren Premium, cildi nemlendirirken besliyor ve rahatlatıyor.

Premium Supreme Mask; 24 saat içinde cildi yenilerken kırışıklarda azalma, sıkı gözenekler, koyu lekelerde azalma, daha yoğun, sıkı düzgün ve pürüzsüz bir cilt yapısı sağlıyor. 

Pyasliremium Supreme Mask

Anında Genç Cilt Etkisi Sunan Eşsiz Global Yaşlanma Karşıtı Maske

Cildin anında genç görünüme kavuşmasına yardımcı olan Premium Supreme Mask, Premium Hücresel Kompleksi ile hyaluronik asit sayesinde hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor. Kremsi, zengin dokuya sahip maske, içeriğinde Shea yağı bulunan besleyici konsantre sayesinde eşsiz bir bakım sağlıyor. Haftada 1-2 kez kullanıldığında cilt dokusunda düzelme sağlayan maske, cildi rahatlatırken daha sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Fiyatı 285 TL