Cildinizi %100 Doğal Ürünlerle Yaza Hazırlayın

Gücünü yerel üretim aromaterapik bitkilerin şifasından alan %100 doğal ve vegan içeriklerle formülize edilmiş Kaibeauty Natural Vücut Bakım Serisi cildinizi yaza hazırlarken en büyük yardımcınız olacak.

Doğa bize iyi geliyorsa biz de doğaya iyi gelmeliyiz

Yaz dönemine adım adım yaklaşırken doğanın uyanışa geçtiği, mis kokularını bizlerle buluşturduğu bahar ayları yenilenmeyi, tazelenmeyi ifade ediyor. Yeni sezonu, bitkisel vücut bakım rutinleriyle karşılamak, cildi ölü deriden arındırmak ve doğal bakımlarla neme doyurmak için KAIBEAUTY’de %100 doğal, etkili ve mis kokulu ürünler keşfedilmeyi bekliyor. KAIBEAUTY El ve Vücut Ovması, Nemlendirici Vücut Yağı, Selülit Karşıtı Masaj Yağı ve Nemlendirci Katı Vücut Yağı, cildinizin bahar yolculuğunda size eşlik etmeye hazır…

BODY SCRUB – EL ve VÜCUT OVMASI:

İçeriğindeki zengin mineralli doğal tuz taneleri etkili ve mis kokulu doğal yağlarla bir araya gelerek cildi ölü deriden arındırmaya yardımcı oluyor. Özellikle nemsiz kalan dirsek, topuk ve diz gibi bölgelerde ekstra yumuşaklık sağlarken formülünde yer alan doğal yağlarla cildi besliyor. Aynı zamanda lavanta, portakal, gül ağacı gibi uçucu yağlar ile de cildinizde büyüleyici bir koku bırakıyor.

NEMLENDİRİCİ VÜCUT YAĞI:

Özellikle banyo sonrası ıslak cilde uygulandığında nemi hapsederek uzun süre yumuşaklık sağlayan Nemlendirici Vücut Yağı düzenli kullanımda cildin elastikiyetini arttırıyor. Bebek ve çocuklar da dahil olmak hassas ciltlerin elastikiyet kazanmasına yardımcı olan formülündeki başta organik zeytinyağı olmak üzere lavanta, portakal ve vanilya gibi uçucu yağlar sinerjik bir etki oluşturarak yoğun bir nem bariyeri sağlıyor.

SELÜLİT KARŞITI MASAJ YAĞI:

İçeriğindeki vitamin ve yağ asitlerince zengin organik zeytinyağı, susam, kayısı çekirdeği yağı, doğal kafein içeren kahve çekirdeği yağı ve ısıtıcı uçucu yağlarla selülit oluşumuna neden olan faktörlere karşı kuru cildin nemlenmesine yardımcı oluyor. Özellikle egzersiz öncesi kuru cilde masaj yaparak uygulandığında etkinliğini arttıran ve E vitamini ile zenginleştirilen formülü ile cilde benzersiz bir emilim sağlıyor.

%100 doğal ve yumuşak at kılından üretilen ergonomik KAIBEAUTY Doğal Vücut Fırçası ile kullanıldığında lenf sistemini ve kan dolaşımını hızlandırır. Vücutta detoks etkisi yaparak zararlı toksinleri azaltmaya yardımcı oluyor. Selülit görünümünü azaltarak mikro dolaşımı geliştiriyor.

BODY BUTTER – NEMLENDİRİCİ KATI VÜCUT YAĞI:

Kuru ve çatlak ciltlere yoğun nem sağlayan formülü ile Nemlendirici Katı Vücut Yağı aynı zamanda cilt elastikiyetini arttırmak için de birebir. Cilde değdiği anda eriyen kadifemsi dokusu ile cildi onarırken içeriğindeki vanilya, ıtır, biberiye gibi birbirinden değerli esansiyel yağların baş döndürücü kokusuyla bakım ritüelinizin vazgeçilmez parçası olacak.