Cildiniz ve Saçlarınızın İhtiyacı Olan Mucizevi Bakım Ürünleri Sephora’da

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna imzalı yeni cilt bakım kültürü ‘Fenty Skin’, Sadece Sephora’da!

Zarif, basit ve etkili… Fenty Beauty markasının yaratıcısı Rihanna, oluşturduğu makyaj yelpazesinden sonra tüm cilt türleri ve tonlarını kapsayacak ürünleri içeren cilt bakım yelpazesiyle karşınızda! 

Işıldayan Cildin Reçetesi, Klinik Etkili Glow Recipe Sephora’da Güzellik Tutkunları ile Buluşuyor!

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora; cildi ışıltıyla parlatan, gücünü meyvelerin etkileyici içeriğinden alan Glow Recipe ürünleri ile güzellik tutkunlarına harika bir cilt ve vücut bakım deneyimi sunuyor.  

Uyurken Güzelleşmenin Formülü Bulundu!

Uykudayken bile sıkılaşmış ve parlak bir cilt için çalışan LANEIGE gece maskesi, şimdi, sadece Sephora’da! 

Hem neme doymuş hem de ışıl ışıl bir ciltle uyanmanız için neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz!  LANEIGE’in eğlenceli ve yaratıcı ürünlerinin en yenisi Bouncy & Firm Sleeping Mask – Plumping Firming Night Mask!

Sephora’da, Drunk Elephant ile Gözle Görülür Cilt Onarımına Merhaba Demeye Hazırlanın!

Bora BarrierRepair Cream’in mucizevi onarım gücünden yararlanmak isteyenler buraya!  

Bu cilt bakım ürünü; 24 saat nem sağlar, 8 saat içinde cilt bariyerini güçlendirir ve 4 hafta sonra ince çizgileri, kırışıklıkları azaltarak elastikiyeti geliştirir. 

K18 ile Sağlıklı ve Güçlü Saçlar Dünyasına Hoş Geldiniz! 

K18 Şimdi Sephora’da.

Sağlıklı saçların adresi K18, Sephora App, sephora.com.tr’de ve Sephora Mağazaları’nda güzellik tutkunları ile buluşuyor.

Gücünü kanıtlamış Belçika markası K18, hasar görmüş saçların bakımı için biyoteknoloji biliminden yararlanıyor. Kırılgan lifleri onarmak için K18Peptide™ teknolojisini kullanan K18, saçlardaki hasar görmüş keratin zincirlerini toparlayıcı, saçın güç ve esneklik kazanmasını sağlamaya yardımcı olan patentli teknolojisiyle Sephora’da güzellik tutkunları, güçlü ve etkili saçlarla tanışıyor.