Charlize THERON İle Daha fazla Dior…

İkonik, çarpıcı, ışıltılı ve büyüleyici Charlize Theron, yeteneği ve güzelliğiyle her türlü üstünlüğü akla getiren bir sanatçı. 2004 yılından bu yana Dior’a eşsiz aurasını ödünç veren yıldız, bugün Maison’da güzellik ve lüksün zirvesi olan iki temel unsur, mücevherler ve cilt bakım ürünlerinin yüzü olarak yeni bir rol üstleniyor. 

Bir sanatçı ve kendini adamış bir aktivist/hayırsever olan Charlize Theron, kadınların güçlendirilmesine yönelik çalışmalar da dahil olmak üzere sosyal sorumluluk konularında Maison ile iş birliğini güçlendirecek.

“Dior ile uzun süredir devam eden ortaklığımızın bu bölümüne başlamak heyecan verici. Geçtiğimiz 20 yıl boyunca, J’adore’un yüzü olarak Maison ile yaratıcı bir iş birliği yapmak benim için bir onurdu. Birlikte yarattığımız her şeyden ve mücevher ve cilt bakımının güzelliğini kutlamada Dior’a katılmaktan gurur duyuyorum. Gelecekte olacaklar için sabırsızlanıyorum.”

Charlize Theron

“Charlize Theron’u Dior’un mücevher elçisi olarak ağırlamaktan özellikle gurur duyuyorum. O bir ikon olmanın yanında; Victoire de Castellane tarafından Dior için yaratılan mücevherlerin muhteşem bir şekilde somutlaştırdığı sanat, zanaat ve hayaller arasındaki ittifakın mükemmel bir temsilcisi.”

Delphine Arnault

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO, Christian Dior Couture

“Charlize, ailemizin, çok değer verdiğimiz Dior ruhunu somutlaştıran bir üyesi. Eşine az rastlanır yeteneği, bağlılığı ve dünya dışı güzelliği onu bir ikon haline getiriyor. Aynı zamanda – dehası da burada yatıyor – gerçekten ayakları yere basan biri. O, diğer kadınlarla konuşan ve onlar tarafından sevilen bir kadın. Bu nedenle, Dior dünyasının kalbindeki sayısız yönünü ve ışıldayan güzellikteki femininitesini, kadınlar tarafından çok takdir edilen diğer alanlarda kutlayarak ortaya çıkarmak doğal görünüyor: mücevherler ve cilt bakımı. Kendisi aynı zamanda küresel toplumu ve çevreyi daha iyi hale getirme çabalarımızda bizimle ortak olmaya devam edecek ve böylece olağanüstü bir yıldıza yakışan bir dizi belirleyici rol üstlenecek.”    

 Véronique Courtois                                      Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO, Parfums Christian Dior