Cerave’nin Nemlendiren Yüz Temizleyicileri ile Sınırların Dışına Çıkın

Dermatologlarla geliştirilen cilt bakım ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe yüz temizleyicileri, formüllerindeki 3 temel seramid ile cildinizi temizliyor, nemlendiriyor, cilt bariyerinizi onarıyor, uzman koruma ve bakım sunuyor. 

Cildimizin en dış katmanında yer alan cilt bariyeri, seramid, kolesterol ve yağ asitlerinden oluşur. Zamanla seramidlerin azalması, cildimizin gerilmesine, kurumasına ve nem kaybetmesine neden oluyor, bu da cilt hassasiyeti ve rahatsızlıklara yol açabiliyor. İşte bu noktada cilt bakımının kahramanı CeraVe’nin cilde iyilik taşıyan özel içeriği devreye giriyor: Cilt bakımı yaklaşımının temel taşı Seramidler! 

Dermatologlarla geliştirilen CeraVe Köpüren TemizleyiciCeraVe Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Özel Temizleyici ve CeraVe Nemlendiren Temizleyici formüllerindeki 3 temel seramid ile cildinizi temizliyor, nemlendiriyor, cilt bariyerinizi onarıyor etkili bir cilt temizliği sunuyor.

Normal ve Yağlıya Dönük Ciltler İçin: CeraVe Köpüren Temizleyici  

Normal ve yağlıya dönük ciltler için geliştirilen CeraVe Köpüren Temizleyici, cildin doğal bariyerini onarmaya ve korumaya yardımcı olan seramidler, cilt nemini koruyan hyalüronik asit ve cildi yatıştıran niasinamid içeren formülü ile koruyucu cilt bariyerine zarar vermeden kir ve fazla yağı temizliyor. Dermatologlarla birlikte* geliştirilen şeffaf jel formundaki köpüren temizleyici, parfüm içermeyen formülüyle hassas ciltler için de kullanılabiliyor. Hem yüz, hem de vücut kullanımına uygun olan CeraVe Köpüren Temizleyici,  gözenekleri tıkamıyor.

CeraVe Köpüren Temizleyici Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 236 ml 539.90 TL, 473 ml 659,90 TL

*Dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.

CeraVe Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Özel Temizleyici 

Akneye eğilim gösteren bir cilde sahip olmak her yaş grubu için günlük yaşantıyı olumsuz etkileyen sorunların başında geliyor. Salisilik asit içeren CeraVe Akne Temizleyici, cildi etkili bir şekilde temizlerken, cilt kusurlarının görünümünü azaltıyor ve gözenekleri açıyor. Volkanik Kil içeren formülü fazla yağın ciltten arındırılmasına yardımcı oluyor. Üç temel seramid ile zenginleştirilmiş formülü, koruyucu cilt bariyerini onarırken, sebum dengeleyici ve anti-inflamatuvar (iltihap giderici) özelliği olan niasinamid cildi yatıştırıyor. Cildi yumuşak, pürüzsüz ve nemli bıraken, cilt kusurlarının görünümünü azaltıyor.

CeraVe Akneye Eğilim Gösteren Ciltlere Özel Temizleyici Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 236 ml 594,90 TL

Normal ve Kuruya Dönük Ciltler İçin: CeraVe Nemlendiren Temizleyici 

Köpürmeyen losyon kıvamında bir dokuya sahip CeraVe Nemlendiren Temizleyici, cildinizi nemlendirip temizlerken, koruyucu cilt bariyerini onarmaya yardımcı oluyor. Üç temel seramid, cildi nemlendirmek için hyalüronik asit ve MVE Teknolojisi içeren temizleyici normal ve kuruya dönük ciltler için ideal bir temizleyici niteliği görüyor. Dermatologlarla birlikte* geliştirilen CeraVe Nemlendiren Temizleyici, cildi kurutmadan kir, yağ ve makyajı nazikçe temizliyor.

CeraVe Nemlendiren Temizleyici Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 236 ml 504,90 TL, 473 ml 644,90 TL

*Dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.