CeraVe’den Cildiniz İçin Yenilik: Gelişmiş Onarıcı Bakım Kremi

Her yaştan insana sunduğu cilt bakım ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe, yeni ürünü Gelişmiş Onarıcı Bakım Kremi ile kuru ve çok kuru ciltlere anında rahatlık hissi sağlarken, cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor.

Dermatologlar öncülüğünde geliştirilen uzman cilt bakım markası CeraVe, yeni ürünü Gelişmiş Onarıcı Bakım Kremi ile nemi 8 saate kadar* cilde hapsederken kuru ve çok kuru ciltlerde anında rahatlık hissi sağlıyor. Dermatologlarla geliştirilen** etkili formülü sayesinde nemi cilde hapsediyor, Hyalüronik Asit ile doğal nem dengesini koruyarak hassas ciltlerde dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm sağlıyor. 

Cildin en dış tabakasını oluşturan cilt bariyeri, seramid, kolesterol ve yağ asitlerinden oluşuyor. Zamanla seramidlerin tükenmesi ciltte; gerginliğe, kuruluğa ve nem kaybına yol açarak cilt hassasiyetine ve rahatsızlıklarına neden olabiliyor. CeraVe’nin cilde iyilik taşıyan özel bir içeriği var: Cilt bakımı yaklaşımının temel taşı Seramidler! 

CeraVe Onarıcı Bakım Kremi, içerdiği seramidler sayesinde cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken, Hyalüronik Asit ile cilde kaybettiği nemi geri kazandırarak sadece CeraVe ürünlerine özgü MVE teknolojisi sayesinde gün boyu cildi nemli tutuyor. Cildin farklı nedenlerle kaybettiği koruyucu bariyerin yapıtaşı olan seramidleri yerine koyarak cilt bariyeri onarımına yardımcı oluyor.

Yüz, vücut ve dudak dahil olmak üzere çok yönlü bir kullanım sunan CeraVe Onarıcı Bakım Kremi, hafif ve yağlı his bırakmayan formülü ile farklı kullanım alanları sayesinde tüketiciye maksimum fayda sağlamayı hedefliyor.

CeraVe Gelişmiş Onarıcı Bakım Kremi 50 ml için Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 549,90 TL

CeraVe Gelişmiş Onarıcı Bakım Kremi 88 ml için Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 599,90 TL