Caresse Bodrum: Efsanevi Düğünler için Kusursuz Bir Tercih

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, eşsiz manzarası, mükemmel hizmet anlayışı ve büyüleyici atmosferi ile çiftlerin en özel günlerini unutulmaz kılarak, hayal ettikleri düğünü gerçeğe dönüştürüyor.

Caresse Bodrum: Efsanevi Düğünler için Kusursuz Bir Tercih

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, büyüleyici atmosferi, benzersiz hizmet anlayışı ve eşsiz manzarası ile çiftlerin en özel günlerini, kişiselleştirilmiş bir deneyime dönüştürüyor.

Bodrum’un eşsiz güzellikteki manzarasını, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, Luxury Collection üst düzey hizmet anlayışıyla birleştiren Caresse Bodrum, düğün sahiplerinin tercihlerine göre düzenlenen gurme yemek menüsü, sofistike atmosferin yansıtıldığı yüzen iskelede nikah seremonisi gibi o günü unutulmaz kılacak büyüleyici detaylarla birlikte kusursuz düğünlere imza atıyor.  

Bodrum’un en romantik otelleri arasında yer alan Caresse Bodrum, çiftleri özel günleri öncesinde ve sonrasında sunduğu hizmetleriyle yeni hayata adım atmanın ayrıcalığını veriyor. Çiftlere, düğün öncesinde dünyaca ünlü restoran Buddha Bar ya da havuz kenarında düzenleyebilecekleri bekarlığa veda partisiyle streslerini atıp, doyasıya eğlenme imkanı sunuluyor. Düğün sonrasında ise rahatlamaya ve dinlenmeye ihtiyacı olan balayı çiftlerine; plaja erişimi olan odada 2 gece ücretsiz konaklama ve odaya özel kutlama paketi otel tarafından hediye ediliyor.