Canlı ve Arınmış Saçların Doğal Yolu: We Are Paradoxx Detox Serisi

Doğal, organik içerikleri ve sürdürülebilir kaynaklardan üretilen ürünleriyle öne çıkan saç bakım markası We Are Paradoxx, arındırıcı ve canlandırıcı Detox serisi ile saçlarda kusursuz bir görünüm yaratıyor.

We Are Paradoxx Detox Clarifying Shampoo

%99’u doğal, arındırıcı ve canlandırıcı We Are Paradoxx Detox Clarifying Shampoo, saçın rengini ve nem dokusunu bozmadan saçları temizlerken içeriğindeki vegan keratin sayesinde saçları onarıyor ve güçlendiriyor. Saçın doğal yağlarını koruyarak, saç köklerini güçlendiren bu şampuan formülündeki Zizyphus Joazeiro sayesinde kepeği ortadan kaldırıyor, sebum seviyesini düzenliyor ve saç derisini rahatlatıyor. 

Fiyat: 760 TL

We Are Paradoxx Detox Hydrating Conditioner

Antioksidan açısından oldukça zengin olan We Are Paradoxx Detox Hydrating Conditioner, saçı yumuşacık, pürüzsüz ve nemli bırakırken saç bakım maskesi olarak da kullanılıyor. Formülündeki ısırgan yaprağı saçın uzamasını desteklerken, yeşil çay saç köklerini besliyor, Hindistan cevizi ve argan yağları da saçları güçlendiriyor ve nemlendiriyor. 

Fiyat: 870 TL

We Are Paradoxx Detox Scalp + Body Scrub

%91’i doğal saç ve cilt peelingi We Are Paradoxx Detox Scalp + Body Scrub, içeriğindeki kelt deniz tuzu sayesinde ciltteki ölü derileri derinlemesine temizlerken, cildin yumuşamasına ve yatışmasına yardımcı oluyor. Saç ve vücut için kusursuz bir arındırıcı ve temizleyici olan bu 2’si 1 arada vegan peeling, formülündeki lavanta yağı sayesinde tahriş olmuş saç derisine anında rahatlatıcı bir etki sağlıyor. 

Fiyat: 1.225 TL

We Are Paradoxx Detox Restorative Hair Mask

%99,3’ü doğal içerikli, saçları onaran, yeniden yapılandıran We Are Paradoxx Detox Restorative Hair Mask, saçın ihtiyacı olan doğal yağları saça geri kazandırıyor.  Nemi saça hapsetmek ve saçın parlaklığını arttırmak için provitamin B-5 ile zenginleştirilmiş bu maske, yıpranmış ve hasar görmüş saçları yeniliyor. İçeriğindeki vegan keratin saçın kırılganlığını azaltıyor ve hasarlı saç uçlarını düzeltiyor. Hindistan cevizi, saçın protein yapısını onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olurken, nane saçı arındırıyor ve canlandırıyor. 

Fiyat: 1.225 TL

We Are Paradoxx Detox Dry Shampoo

Tüm saç tipleri için mükemmel bir arındırıcı olan We Are Paradoxx Detox Dry Shampoo, saç ve saç derisindeki tüm toksinleri, yağı ve kiri temizlemeye yardımcı oluyor. Yağlı saçları temizlerken aynı zamanda tazeleyen %90’ı doğal kuru toz şampuan, içeriğindeki aktif kömür ve kaolin kili sayesinde saçların her zaman temiz ve sağlıklı görünmesini, güzel kokmasını sağlıyor.

Fiyat: 870 TL