Calvin Klein, İlkbahar 2024 Kampanyasını Jeremy Allen White İle Duyurdu

Calvin Klein, İlkbahar 2024 kampanyasının ilk kısmını ünlü aktör Jeremy Allen White ile tanıttı. Kampanyada Jeremy, Calvin Klein’ın sembolik iç giyim koleksiyonuyla kamera karşısına geçti.

Calvin Klein, İlkbahar 2024 Kampanyasını Jeremy Allen White İle Duyurdu

Jeremy Allen White’ın doğduğu şehir New York’ta Mert Alaş tarafından gerçekleştirilen çekimlerde, ünlü aktörün şehre olan tutkusu ve güçlü enerjisi Calvin Klein’ın ikonik tarzıyla buluşuyor. İlkbahar 2024 erkek iç giyim koleksiyonu klasik Calvin Klein tasarımlarının yeni logo uyarlamaları ve materyalleriyle seriye yeni bir soluk getiriyor. 

Calvin Klein İlkbahar 2024 koleksiyonunda yeni Intense Power, Micro Stretch ve Micro Mesh stillerinde cesur tasarımlar; yenilikçi kumaş ve materyallerle buluşarak hem şık hem de rahat bir görünüm sunuyor. Temel iç giyim serilerinden Modern Cotton ve Cotton Stretch de koleksiyonun her gardıroba uyacak ikonik parçalarını oluşturuyor. İlkbahar 2024 kampanyası, Calvin Klein’ın minimalist temellerine dayanırken, modernizmi ve duygusallığı yalın bir şekilde gözler önüne seriyor.

Calvin Klein İlkbahar 2024 kampanyası, koleksiyonu tanıtacak her yüzün Calvin Klein dünyasını keşfine, özgün yeteneklerine ve bireyselliğine odaklanıyor.