Bvlgari Allegra’dan yeni koleksiyon

Ünlü İtalyan Modaevi 2021 yılındaki başarılı Bvlgari Allegra ailesinin yeni üyelerini tanıtıyor! Bvlgari Allegra Koleksiyonu sizi capcanlı ve kişiselleştirilmiş eşsiz bir parfüm deneyimi sunan Magnifying Essence’ları ile buluşturduğu bir İtalyan kaçışına götürüyor.

Peki sonuç? Kokusal bir yolculuk ve kendi imza kokunuz… Karşı konulamaz ve benzersiz, İtalyan yaşam tarzından ilham alan Bvlgari Allegra, ışıltılı Akdeniz’den etkileyici Roma terasındaki güneş batımına doğru bir yolculuk. Bu sefer, 3 yeni Bvlgari yaratımı ile tanışıyoruz:

Bvlgari parfümleri Spettacolore ve Baciami ile birlikte yeni esansı Myrrh. SPETTACOLORE ile ışıltıyı, BACIAMI ile tutkuyu ve MAGNIFYING MYRRH ESSENCE ile gizemli cazibeyi keşfedeceksiniz.

İtalyan usülü bir kutlama mı? SPETTACOLORE Festa della Luca yani Işık Festivali olarak geçen mükemmel İtalyan kutlamalarındaki coşku ve ışıltıdan ilhamını alıyor. Güzel amber, kokuya ışıltı ve canlılık verirken büyüleyici havaifişek gösterili geceleri çağrıştırıyor. İtalyan tutkusu mu arıyorsunuz? BACIAMI, İtalyancada öp beni anlamına gelen bir kelimedir, fazlasıyla aşka
olan bağlılığı gösteriyor. Sizin için “o kişi” ile tanıştığınızda onun dokunuşu sonsuza kadar sürsün istersiniz. Adeta bir aşk iksiri gibi, BACIAMI büyüleyici çiçeksi ve amber kokusu ile aşka düşmenin nasıl birduygu olduğunu bize gösteriyor.

Gizemli ve çekici olmak mı istiyorsunuz? BVLGARI, yeni gizemli içerikli Myrrh esansı ile bunu vaad ediyor. BVLGARI ALLEGRA koleksiyonunda önce eau de parfumünüzü seçtikten sonra koleksiyondaki size uygun MAGNIFYING ESSENCE’iniz ile birlikte imza kokunuzu yaratın!
Spettacolore ile İtalya’nın Puglia bölgesinde gerçekleşen büyüleyici Festa della Luce ışık festivaline gidiyoruz! Güneşin batışı ve doğuşu arasındaki o uzun saatlerde inançlarına göre Romalılar geceyi aydınlatmak için ateş yakarak güneşe sıcaklık vererek karanlıktan bir an önce aydınlanacaklarını düşünürlermiş. Şimdilerde bu Romalı ritüeli ölümsüzleşerek havaifişeklerin ve görkemli ışıkların olduğu ve gökyüzü aydınlattığı bir festival ile kutlanıyor

Işığın zambak çiçeği ile birlikte yakaladığı harika kompozisyonu, zengin çiçeksi mür notası ile birlikte bu parfüme etkili ve gizemli bir aroma katıyor. Şimdi eğlenceyi doruklarda yaşamanın zamanı.

Ve karşınızda bir aşk iksiri: BVLGARI Allegra BACIAMI!
BVLGARI Allegra ile unutulmaz aşk hikayelerinin yaşandığı İtalya’nın romantizmine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tutku ile yaratılmış Baciami veya Türkçe anlamı ile “Öp Beni!”, İtalyanların aşka olan aşkını içeriğindeki gardenya ve vanilyanın mükemmel birlikteliğinde cezbedici çiçeksi amber kokusu ile sunuyor.

BACIAMI’nin kalbindeki gardenya ile aşkın gücünü mükemmel bir şekilde somutlaştırarak sunuyoruz. Ambersi bir İtalyan aşk iksiri… BACIAMI için usta parfümör Jacques Cavallier gardenyanın çezbedici cazibesini sunmak istemiş. Kremsi, yumuşak, radyant ve çiçeksi olan yabani cazibe. Harika çiçeksilik vanilya ile tutkulu buluşmasından sonra ortaya çıkardığı
olgun ve bağımlılık yaratıcı aromaya karşı koymak imkansız.