Burcu Esmersoy Nazım Akmandil Evlilik İddiaları Hakkında Konuştu…

Burcu Esmersoy Nazım Akmandil ilişkisi ve geçmişte yaşadığı evlilikleri ile ilgili konuştu. Burcu Esmersoy sosyal medyada yayınladığı iddialı pozlarıyla ilgili bakın ne dedi. Hepsi bu haberde!

Burcu Esmersoy, önceki gün bir gözlük markasının yeni sezon koleksiyon tanıtımına katıldı. Ünlü sunucu gerçekleşen etkinlikte gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yaptıklarını ya da yapamadıklarını çok düşündüğü bir evrede olduğunu ifade eden Burcu Esmersoy, “Dertlendiğiniz zamanlar oluyor mu?” sorusuna, “Dertlenmiyorum ama kızıyorum kendime. Televizyonculuğa geç başlamışım. Bir tane yurt dışı maceram oldu. Evlendik, geri geldik. Orası boş geçen bir zaman, yok yani bende. ‘Keşke’lerim olduğu zamanlar oluyor” yanıtını verdi.

İlişkiler hakkında yorum yapmak istemediğini belirten 45 yaşındaki güzel, “Zaten iki kere evlenmiş insanım. Evlilikte tempolarımız uyuşmadı. İlk eşim Formula 1 seyahatlerinde falandı. Ben de Türkiye’de yaşamaya çalışıyordum. Böyle karışık bir durum vardı. Buraya gelemediğimiz bir dönemdi. İkinci evliliğimde de saatlerimiz uymuyordu. Ben sabahın 6’sında kalkan bir insanım, o uyuyordu. O yüzden denk gelemiyorduk” dedi.

Kız kardeşinin hamile olduğunu ve teyze olmanın heyecanını yaşadığını açıklayan Esmersoy, “Sizin anne olmak gibi bir hayaliniz var mı?” sorusunu, “Benim de düşündüğüm zamanlar oldu. Şu an bilmiyorum. Teyze olmaya konsantreyim” şeklinde cevapladı.

“Sosyal medyadan evlilik teklifleri alıyor musunuz?” sorusu üzerine ünlü sunucu, “Eskidendi o. Benden umudu kestiler. Artık 50 yaşındayım. İki kere evlenmiş, boşanmış kadına sosyal medyadan böyle bir teklifle kimse gelmez diye düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Burcu Esmersoy, 4.1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı pozların hatırlatılması üzerine, “Var ki paylaşıyoruz” diyerek iddialı bir yanıt verdi.

Ölmeden önce vasiyetini hazırlayıp hazırlamadığı sorulan Burcu Esmersoy, “Vasiyetimi yaptım. Siz vefat ederseniz mal varlığınız istemediğiniz insanlara da gidebilir. Bunun için önceden vasiyetimi yaptım. Bir kısmını vakıflara bağışladım, kardeşime bağışladım” ifadelerini kullandı.

Suyabatmaz’dan boşandıktan sonra Allan Hakko ile yeni bir aşka yelken açan Esmersoy’un ilişkisi sadece 4 ay sürmüştü.Çiftin, Burcu Esmersoy’un işkolik olması nedeniyle birlikteliklerini sonlandırdıkları öğrenilmişti.

Esmersoy, 5 ay önce ise yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşadığını itiraf etmişti. Çiftin mutlu birliktelikleri sürüyor.