Bubble Tea Türkiye’de İlk Kez Teneke Kutuda: Popping Bubble Tea

The Boba Co; Asya’dan tüm dünyaya yayılan Bubble Tea tutkusunu, daha pratik, keyifli ve sürdürülebilir hale getirerek “Popping Bubble Tea” yi üretti. Türk damak tadına uygun içeriği ve benzersiz aromalarıyla Türkiye’de bir ilk olarak teneke kutuda sunulan “Popping Bubble Tea”, market raflarında bulabileceğiniz, operasyon gerektirmeyen ve kolay ulaşılabilir formuyla sizlerle…

Bubble Tea Türkiye’de İlk Kez Teneke Kutuda: Popping Bubble Tea

Demlenmiş yeşil çay, taze meyve tatları ve ağızda patlayan Popping Bobalardan gelen lezzetle eşsiz bir Bubble Tea deneyimi yaşatan ürünün 2 çeşidi bulunuyor. Popping Bubble Tea’nin mango&çarkıfelek aromalı yeşil çaylı içeriğinde ağızda patlayan mango aromalı popping boba lezzeti tropik aromaları damakta doyasıya hissettiriyor.

Çilek&limon aromalı yeşil çaylı içeriğinde patlayan çilek aromalı popping boba ise limon ferahlığını benzersiz biçimde yaşatıyor.

Hem klasik hem de yenilikçi tatları bir arada sunan Popping Bubble Tea; her an her yerde Bubble Tea lezzetine kavuşmak isteyenleri kolay taşınabilir teneke kutusuyla market raflarında bekliyor.