Bualh ile Masalsı Sofralar

Sofraları taçlandıran en değerli ürünlerin başında gelen porselenlerden, lüks trend kullanıcılarına yönelik sınırlı sayıda özel koleksiyonlar oluşturan BUALH’ın tüm tasarımları el işçiliği ile üretiliyor.

BUALH, tasarımlarını oluştururken ihtişam, gizem ve saygınlık gibi değerlerden ilhamını alıyor. Bu değerleri tasarıma yansıtmak için geçmiş dönemleri anımsatan çizimlerden bugünün modern yaşamını simgeleyen detaylara kadar birçok nüans üzerinde çalışan ekip, ikon olabilecek nitelikte çizimler oluşturuyor. Bu çizimler nihai tasarıma ulaşıncaya kadar üzerinde ayları bulan sürelerden sonra ancak kullanıcılarına ulaşabiliyor.

Her bir koleksiyonun parçası tek tek elde adeta bir resim çizer gibi tasarımcılar tarafından işlenerek oluşturuluyor. Masalsı sofralara imzasını atan BUALH, sanata ve tasarıma düşkün ve klasik parçaların peşinde olan ruhlara hitap ediyor.

Klasikten moderne her stilde sofraya uyabilecek özgün tasarımlarla şekillenen koleksiyonları ile BUALH porselenlerinin tümünü bualh.com ‘da ve Instagram sayfası olan @bualh.official’da bulabilirsiniz.