Bu Yaz Plaj Stilinde Renkli Çizgiler Hakim!

Boyner, yazın en sıcak günlerinde plaj modasını güncel stil kodlarıyla yeniden yorumluyor. Yazlık destinasyonlarda plaj tarzını bir adım öne çıkaracak tasarım ve markalarıyla Boyner, her koşulda ikonik görünmek isteyenlere farklı seçenekler sunuyor.

Bu yaz mayo ve bikinilerde çizgiler başrolde olurken çiçek desenleri, zarif drapeler ve dalgalı baskılar renkli ve dinamik bir görünüm sunuyor.Güneş ışınları altında canlı renk ve desenlerle parlamak isteyenler, Boyner’de kendi tarzına göre seçenekler bulabiliyor.  Cesur kesimleriyle dikkat çeken DesigualJust Cavalli, Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, ZekiGuess ve Fabrika’nın yeni sezon mayo ve bikinilerinde desenler ve göz alıcı renkler bu sezon öne çıkıyor. Işıltılı detaylar, fırfırlar, sade giyinmeyi sevenler için bandaj üstler ve minimalist çizgiler, her stile uygun modelleriyle Boyner’de yaza enerji katıyor.

Boyner, tatil planı yapan herkesi plaj modasının öne çıkan parçalarını keşfetmeye Boyner mağazalarına, boyner.com.tr’ye, Boyner uygulamasına ve Boyner Now’a davet ediyor.