Bu Bayram Tatili Doubletree By Hilton Işil Club Resort’te Ultra Her Şey Dahil Konseptiyle Bambaşka…

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, ultra her şey dahil konseptiyle, yemyeşil doğası, sessiz ve sakin konumuyla bayramda da keyifli ve yüksek konforlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini ağırlayacak.

Mavi bayraklı özel plajı, hem aileler hem de çocuklar için yaratılan keyifli yeşil alanları, Spa Soul ve DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort lezzetleriyle unutulmaz bir bayram tatili deneyimi yaşamanız için her türlü imkanı sağlıyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort bayram süresince çocuk misafirleri için hazırlanmış özel etkinliklere ve atölyelere de ev sahipliği yapacak. Çocuk misafirler çocuk yogası, t-shirt boyama, kompost, maske boyama, mandala, eğlenceli yemek atölye etkinlikleriyle dolu dolu bir tatil geçirecekler. Yetişkinler ise yoga, mindfullness etkinlikleri ve Poco’da gerçekleşecek özel menü film eşleşmesiyle farklı bir tatil deneyimi yaşayacaklar.

Bodrum’un vazgeçilmez adreslerinden olan Skorpina Restaurant balık ve meze menüsüyle ve İtalyan mutfağının yeni temsilcisi POCO’da geleneksel İtalyan lezzetlerinin yeni yorumlarıyla a la carte olarak hizmet verecekler. Bodrum’da günbatımının en güzel yaşandığı Sunset Bar tüm bayram boyunca misafirlerini sonsuz bir maviliğin olduğu manzarasında bu yazın kokteyllerini deneyimlemeye bekliyor.