Braun Silk – épil 9 Flex ile Yazı Pürüzsüz Karşılayın!

Dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex en zorlu bölgelerde bile tüy atlamadan mükemmel sonuçlar almak için tasarlandı. Silk – épil 9 Flex yaz aylarında gittiğiniz her yerde size ev konforunda kişisel pürüzsüzlük deneyimi sunacak!

Haziran ayı tatilin, hareketli günlerin ve yoğun sosyal hayatın habercisi. Güneşli günlerin keyfini çıkardığımız bu günlerde istenmeyen tüyler can sıkıcı olabiliyor. Ağdaya kıyasla 3 kat daha kısa tüyleri yakalayan Silk – épil 9 Flex  yaz aylarını pürüzsüz bir şekilde geçirmenize yardım edecek. 

Bir Epilatörden Çok Daha Fazlası, Braun Silk – épil 9 Flex 

Braun güzellik portföyünün en yeni epilatörü Braun Silk – épil 9 Flex, tüylerinizin yeniden uzamasını veya randevu almayı beklemeden ev konforunda, istediğiniz zaman 1 aya kadar pürüzsüz bir cilt vaat ediyor. Dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü Silk-épil 9 Flex, en zorlu bölgelerde bile tüy atlamadan mükemmel sonuçlar almak için tasarlandı. Silk-épil 9 Flex, ağdaya kıyasla 3 kat daha kısa tüyleri yakalayan 40 MicroGrip cımbızı ile gözle göremediğiniz tüyleri bile alır.

Braun Silk-épil 9 FlexSmart Touch özelliği sayesinde cildinize uyguladığınız basıncı kontrol ederek, güçlü ve nazik modlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Bu sayede, en hassas bölgelerde bile rahat bir şekilde epilasyon yapabilirsiniz. Epilasyon sırasında en ince tüyleri bile gözden kaçırmamanızı sağlayan Smart Light ise tüyleri aydınlatarak onları daha görünür kılar. Yoğun masaj yapabilen masaj başlığı ise kan akışını harekete geçiren ve cildinizi daha yumuşak, pürüzsüz hale getiren Braun Silk-épil 9 Flex, ıslak veya kuru kullanım özelliğiyle istenmeyen tüylerden kurtulurken size maksimum konfor sunar ve acı hissini en aza indirir.

Braun Silk-épil 9 Flex, %100 su geçirmez özelliğiyle küvette veya duşta nazikçe epilasyon yapmanıza olanak tanır. Tıraş başlığı sayesinde epilatörünüzü tam fonksiyonlu bir tıraş makinesine çevirebilir, kırpma başlığı ile de tüylerinizi düzeltebilirsiniz. Braun Silk-épil 9 Flex, 50 dakikalık kablosuz kullanım ömrü ve 5 yıl garanti özelliği ile bir epilatörden çok daha fazlası.