Bozburun’da Bir Eylül Rüyası

Yaz ayları sonlanıp da tatilciler kabuğuna çekildiğinde, Bozburun tüm dinginliği ve sükunetiyle size tatlı bir tebessümle göz kırpar, birden kendinizi cazibesine kapılmış şekilde yollara düşmüş bulursunuz. İşte o zaman Bozburun Baldan Suites, konforu, eşsiz manzarası ve mükemmel işletmesiyle size bir eylül rüyası yaşatır… 

Bu yaz epey yoğun bir programla tüm Ege’yi turladım desem yeridir. Havası, suyu, yemekleri, insanıyla beni hiç şaşırtmadı, hep ‘iyi ki’ dedirtti de diyebilirim.

Yazın sonuna geldiğimizi hiç kabullenmek istemesem de takvimin gelip Eylül ortasına dayandığı gerçeğiyle yüzleşmekten de kaçamadım. O halde öyle bir final yapmalıydım ki yazın açılışı kadar kapanışı da hakkını vermeliydi Ege’nin. 

Ruhumu ve bedenimi sonbahara hazırlayacak, beni maviliklere doyuracak bir adres lazımdı bana… Ki burası Bozburun’dan başka yer olamaz diye tatlı bir heyecan hissederken buldum kendimi. Marmaris’te tatilim biter bitmez atladım arabaya ve 50 dakika sonra artık Bozburun’daydım. Şüphesiz Bozburun deyince en iyi tesislerden biri olan Baldan Suites’te konaklayarak kendimi şımartmanın tadını çıkarmam kaçınılmazdı.

Her biri ayrı konseptteki odaları ile konfor ve manzaranın harmonisini yaşamak ayrı bir keyifti.  

Maviye doymak nedir, her sabah güneşin enerjisiyle uyanmak nedir burada iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Bakir doğası, berrak suyu, Ege lezzetlerinin sunulduğu A la Carte ‘ı ve samimi işletme anlayışı ve ambiyansıyla Baldan Suites, yaza dolu dolu bir veda ve sonbahara huzurlu bir merhaba yaşattı bana.

Şimdiden erken başlayan sezonu için yerlerinizi ayırtın diyerek, dilimde ‘Kalbim Ege’de Kaldı’ nağmeleriyle yaz rotalarımı kapıyorum…