Yemeklere Leziz Dokunuş: Bosch Buhar Destekli Ankastre Fırın

Yaşam kalitesini artıran teknolojiler sunan Bosch; PerfectBake, PerfectRoast ve buhar destekli pişirme özelliklerine sahip Serie I 8 ankastre fırınlar ile tam kıvamında pişen leziz yemeklere imza atıyor. Damakların yanı sıra gözlere de hitap eden HBG636LB1 kodlu fırının control ring’li paneli, tek düğmede tüm programlara ve pişirme fonksiyonlarına hâkim olmanızı sağlıyor. Şık tasarımıyla da mutfak dekorasyonunda Bosch farkını ortaya koyuyor. 

Bosch Buhar Destekli Ankastre Fırın, PerfectBake sensörlüyle fırının içindeki nem seviyesini sürekli olarak ölçerek pişirme sürecini buna göre otomatik olarak ayarlıyor ve hamur işleri mükemmel kıvama ulaştığında otomatik olarak kapanıyor. PerfectRoast sensörü ile de mükemmel kıvamda pişmiş et, tavuk ve balık yemeklerinde otomatik ve mükemmel pişirme sonuçları sunuyor.

Bosch’un bu yeni nesil üyesine Home Connect teknolojisi sayesinde akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla uzaktan erişebiliyorsunuz. İşten eve döndüğünüzde tek yapmanız gereken, akıllı fırınınızın sizin için tam kıvamında ve zamanında pişirdiği yemeğinizi fırından çıkararak servis etmek oluyor. Bosch Buhar Destekli Ankastre Fırın ile ilgili bilgileri, yemek tariflerini, videoları ve pişirme ipuçlarını bir araya getiren Home Connect teknolojisi; uzakta olsanız bile anlık bildirimlerle yemeğinizin pişme sürecini kontrol etmenizi sağlıyor. 

4D hot Air sistemiyle her raf seviyesinde mükemmel sonuçlar için homojen ısı dağılımı sağlayan Bosch Buhar Destekli Ankastre Fırın, renkli TFT ekranının kolay kullanımı direkt dokunmatik kontrolü mümkün kılıyor. Şık ve yalın tasarımıyla mutfağınızın dekorasyonunu tamamlayan fırın, aynı zamanda EcoClean Direct özelliği ile de kendi kendini temizliyor ve ev işlerindeki yükünüzü hafifletiyor. 

Yaşam kalitenizi artırmak için tasarlanan Bosch Buhar Destekli Ankastre Fırın, üstün fonksiyonları ve herkesin rahatça kullanabilmesi için tasarlanan üstün teknolojileriyle evlerde eşit iş paylaşımına katkı sağlıyor.