Bor Mucizesinden Doğan Uyku Konforu

Türkiye’nin inovatif yatak üreticilerinden Bambi Yatak’ın bor minerali kullanarak ürettiği Borjen Yatak ve yastık, ferah bir uykunun tamamlayıcısı oluyor. Bor mineralinin yarattığı ferahlık ve temizlik hissi, en yorgun günde dahi sağlıklı bir uyku vadediyor. Borjen Yatak; thermobonding elyafı, bor mineralli ekstra rahat yatak süngeriyle stresin azaltılmasına da yardımcı olurken bor katkılı visco süngeriyle üretilen Borjen Yastık, temiz bir uykunun tüm gereksinimlerini karşılıyor.

Sanatı yatakla buluşturan Bambi Yatak’ın bor minerali ile ürettiği Borjen Yatak ve yastık, günün tüm yorgunluğunun ve stresinin atılmasına yardımcı olmanın yanı sıra kullanıcısını temiz ve rahat bir uyku deneyimiyle buluşturuyor.

Deneyim ve doğal kaynakların gücünün birleştiği yatak
Özel teknolojilerle bor minerali apre edilen Borjen Yatak’ın kumaşı, yumuşak dokusuyla da yüksek kalitede uyku konforu sağlıyor. Oldukça iyi bir ısı tutucu olan, kolay ıslanmayan thermobonding elyafının da yer aldığı yatak, nem kovucu yapısı ile terlemenin verdiği rahatsızlığı da ortadan kaldırıyor. Bor mineralleri eklenen HyperSoft ekstra konfor süngeri, yatağın konforunun artırılmasına yardımcı olurken günün stresi ve gerginliğinin de kolayca atılmasını kolaylaştırıyor. Omurga destek süngeri, özel konfor katmanı ve paket yay sitemi gibi birçok gelişmiş yatak teknolojisiyle donatılan Borjen Yatak, deneyim ve doğal kaynakların gücünün birleştiği bir teknoloji ürününe dönüşüyor.

Titiz bir uyku deneyimi için tasarlandı
Bambi Borjen Visco Yastık ise titizlikten ödün vermeyenler ve temiz bir uyku deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek olmasıyla öne çıkıyor. Vücut ısısına ve ağırlığa duyarlı şekilde tasarlanan yastık, uyku esnasında boyun ve omuz kaslarını destekleyerek ağrısız bir uyku deneyimi yaşatıyor. Nefes aldıran ve son derece yumuşak örme dış kılıfı, yumuşak bir dokunuş ile uykuyu farklı bir boyuta taşıyor. Kolayca çıkarılan ve yıkanabilen kılıf, yastığın uzun yıllar ilk günkü canlılığının korunmasına da yardımcı oluyor.