Bobbi Brown’dan Yeni Claret Koleksiyonu

Bobbi Brown sınırlı sayıda üretilen yeni Claret Koleksiyonu ile canlı renkli ve ışıltılı bir cilt için kırmızının şansından ilham aldı.

İkonik ve en çok satan ruj Claret, Luxe Serisi’nin kırmızı tonlu temel ürünlerinden oluşan özel bir koleksiyona ilham verdi ve en sevilen klasik kırmızı rengimize yeni bir yorum getirdi. Canlı ve sağlıklı görünen bir ciltle ışıltınızı artırın. İkonik kırmızımız şimdi her görünümün mükemmel tamamlayıcısı olmak için hazırlandı.

SOOTHING CLEANSING OIL
Besleyici botanik yağ kompleksi ile formüle edilmiş, nazik ama güçlü Soothing Cleansing Oil, makyajı ve kiri eritir, cildi derinlemesine temizleyip besler ve gün boyu ışıldamanızı sağlar.

SHEER FINISH PRESSED POWDER
Hafif yapısıyla cilde nefes alma imkanı sunan Sheer Finish Compressed Powder, pürüzsüz bir cilt görünümü yaratır. Cilt tonunu eşitler ve doğal mat bir görünüm için gün boyu parlaklık kontrolü sağlar.

HIGHLIGHTING POWDER
Işığı yansıtan inci pigmentleriyle formüle edilmiş Highlighting Powder, göz alıcı ışıltılı bir canlılık sağlar. Üstelik ince yapısı sayesinde rahatça uygulanır, çizgilere dolma yapmaz.

LUXE SHINE INTENSE
Luxe Shine Intense Lipstick, dudaklarda lüks bir dokunuş ve zengin pigmenti ile canlılık sunar. Hyaluronik asit ve E vitamini dudakları yumuşatır, nemlendirir ve sürme kolaylığı sağlar.

EXTRA LIP TINT
Bir dudak balmının ötesinde, renklendirirken bakım yapan çok fonksiyonlu bir ürün. En sevdiğiniz balmın nemlendirici etkisi, doğal yağ karışımıyla güçlendirilmiştir. Favori dudak renginizi ortaya çıkaran, hafif, şeffaf ve ultra nemlendiricili olmazsa olmaz bir ürün.

LUXE EYE SHADOW
Gözlere anında parlaklık vermek için tasarlanan çok boyutlu metalik göz farı, şimdi yeni renk seçenekleriyle karşınızda. Güçlü ve üç boyutlu parlak formülü, metal ve ışıltılı bitişiyle anında etki için kuru olarak veya ıslak görünüm için nemli bir fırça ile uygulanabilir.