Bobbi Brown Brightening Blush Koleksiyonu ile Işılda

Işıltı dozuna sizin karar verebileceğiniz, çok boyutlu Brightening Blush ve sanatçı onaylı Luxe Lipstick çiftleri ile en iyi bahar görünümünüzü oluşturun ve ışıldayan cildinizi öne çıkarın.  Sınırlı sayıda sunulan Brightening Blush ile ışığınızı yakalamak çok kolay. Nasıl mı? Çok boyutlu renklerin 3’ü 1 arada tonları yanaklarınızı aydınlatır ve cildinize pembe bir parlaklık vererek anında aydınlanmış bir görünüm sağlar. Şeffaf bir görünüm için hafifçe uygulayın, cesur bir görünüm içinse karıştırın ve Luxe Lipstick ile görünümünüzü tamamlayın.

Brightening Blush Fiyat: 920 TL

Luxe Lipstick Fiyat: 800 TL

Neden Seviyoruz?:

Özelleştirilebilir Işıltı: Parıldayan tonlar anında aydınlatırken, beyaz inci tozları yarı saydam bir parlaklıkla cilde ışıltı katar.

Çok Yönlü: Çok yönlü renk yelpazesi, tüm cilt tonlarını kusursuzlaştırmak için tasarlanmıştır. Birlikte veya tek başına kullanılabilen tonlardan oluşmaktadır.

Lüks Uygulama: Yumuşak dokusu ile pürüzsüz bir şekilde uygulanır ve doğal görünümlü renkleri ile aydınlatılmış bir cilt sunar.

Nasıl Kullanılır:

1.Doğal bir parlaklık oluşturun: Tüm tonları karıştırarak ışıltı arttırmak ve göz kamaştırıcı görünüm sağlamak için ışığın doğal olarak yüzünüze değdiği yere, elmacık kemiklerinin üzerine uygulayın.

2.Daha fazla tanımlama ekleyin: En koyu tonu yanaklara ve daha açık tonları yüzün yüksek noktalarına uygulayarak aydınlatın.

3.Görünümü tamamlayın: Tamamlayıcı bir renkte Luxe Lipstick’in tek bir hareketiyle parıltınızı artırın.

En iyi ışıltı sunan Brightening Blush’ın 5 farklı tonu makyaj artisti önerileri sayesinde Luxe Lipstick ile birleşiyor.

Blushed Coral + Retro Coral Luxe Lipstick

Blushed Peach + Afternoon Tea Luxe Lipstick

Blushed Pink + Neutral Rose Luxe Lipstick

Blushed Bronze + Italian Rose Luxe Lipstick

Blushed Burgundy + Cranberry Luxe Lipstick