Birgül Polatlı Beachwear Koleksiyonu ile Plaja Stil Katın

Plaj giyiminin taze kanlarından Birgül Polatlı, cesur, çarpıcı ve feminen tasarımları ile 2022 yazına damga vuruyor. Başarılı kadın girişimci Birgül Polatlı’nın kendi adını taşıyan marka, online satış mağazasında emekçi kadınların ürünlerine de yer vererek kaliteli ve özgün tasarımları geniş kitlelerle buluşturmayı kendine misyon ediniyor.

Şık, stil sahibi ve iddialı tasarım çizgisine sahip Birgül Polatlı Beachwear Koleksiyonu, geniş bir renk kartelasında, kaliteli tasarımları ile göz dolduruyor. Mayo, mayokini, bikini ve plaj giyim ürünlerinden oluşan koleksiyondaki tasarımlar çarpıcı stillerden hoşlanan kadınlara hitap ediyor.

2022 Plaj Modasının Stil Kodları

Zincir detayların, pul ve payetlerin, transparan dokuların geniş yer bulduğu koleksiyonda genç ve modern bir çizgi göze çarpıyor. Farklı parçaları kombinlemeye imkan tanıyan koleksiyondaki iddialı mayo ve bikiniler; pareo, etek, crop ve plaj elbiseleriyle plaj partilerine uyum sağlıyor.

Sahillerin en cesur, şık ve stil sahibi kadınlarının anahtar parçalarını tasarlayan markayı bpbeachwear.com üzerinden inceleyebilirsiniz.